Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Zuid Amerikaans hardhouten figuur. Mogelijk Amazone bewoner. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste. Ongesigneerd. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee antieke gipsen gepolychromeerde Heilig hart beelden. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: 35 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder maker onbekend. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.