Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...
Antiek bronzen figuur. Haan met kippen. Door A. Abbal. 1876 - 1953. Mooie patina. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Dame vult waterkruik. Gesigneerd. Louis Gossin, 1846 - 1928. A la Fontaine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen figuren. Circa 1900. Eén maal Punition par Aug. Moreau. Eén maal Recompense par Aug. Moreau. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Gaston Veuvenot Leroux. 1854 - 1942. Bronzen buste August Wagner. Met gietstempel E. Blot, Paris. Mooie patina. Afmeting: H 29 cm. In zeer goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Barlach. Afmeting: 36 x 17 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Marokkaanse compositie metalen figuren. Danseres + muzikant. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 60 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen dames-torso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Mailliol. Afmeting: 36 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Man met kruik en cape. Man mist iets in rechterhand. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.
Tien bronzen figuren door Antoinette Ruiter. Opvolger van Jan Kip uit Oldenzaal. Ambachten et cetera. Met folders. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in de stijl van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in de stijl van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolichromeerd Russisch orthodox Heilig figuur. Afmeting: 31 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse gepolychromeerde heilige Maria op houten basement. Onderarm mist. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
Antiek verguld figuur. Napoleon Bonaparte. Geplaatst op onyx basement. Compositie metaal. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Heilige houtgestoken monnik met restpolychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Afrikaanse houtgestoken figuren met springbokken op schouder. 20e Eeuw. Afmeting: 78 - 82 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Gesigneerd; Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 30 cm. Eén restauratie sokkel. In goede staat.
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste. Ongesigneerd. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Bronzen dames figuur op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke danseres op marmeren sokkel. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke gipsen gepolychromeerde Heilig hart beelden. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: 35 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder maker onbekend. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.
Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.
L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren putti. Basis gelast. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Moeder met kind op schouder. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 21,5 x 28 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Chinees houtgesneden figuur. Met gezicht van Chinese godheid. Uit wortelhout gesneden. Leeftijd? Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Arabier met voorlader. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans hardhouten figuur. Mogelijk Amazone bewoner. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Chinese lachende boeddha van brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.