Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
Antiek bronzen figuur. Haan met kippen. Door A. Abbal. 1876 - 1953. Mooie patina. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Gaston Veuvenot Leroux. 1854 - 1942. Bronzen buste August Wagner. Met gietstempel E. Blot, Paris. Mooie patina. Afmeting: H 29 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Marokkaanse compositie metalen figuren. Danseres + muzikant. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 60 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen figuren. Circa 1900. Eén maal Punition par Aug. Moreau. Eén maal Recompense par Aug. Moreau. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Dame vult waterkruik. Gesigneerd. Louis Gossin, 1846 - 1928. A la Fontaine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse houtgestoken figuren met springbokken op schouder. 20e Eeuw. Afmeting: 78 - 82 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Heilige houtgestoken monnik met restpolychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Man met kruik en cape. Man mist iets in rechterhand. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Antiek verguld figuur. Napoleon Bonaparte. Geplaatst op onyx basement. Compositie metaal. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse gepolychromeerde heilige Maria op houten basement. Onderarm mist. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolichromeerd Russisch orthodox Heilig figuur. Afmeting: 31 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Barlach. Afmeting: 36 x 17 x 31 cm. In goede staat.
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x Ø 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 21,5 x 28 x 11,5 cm. In goede staat.
Bronzen dames figuur op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren putti. Basis gelast. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in de stijl van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in de stijl van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Chinese lachende boeddha van brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Tien bronzen figuren door Antoinette Ruiter. Opvolger van Jan Kip uit Oldenzaal. Ambachten et cetera. Met folders. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen dames-torso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Mailliol. Afmeting: 36 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Gesigneerd; Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 30 cm. Eén restauratie sokkel. In goede staat.
Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Arabier met voorlader. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Moeder met kind op schouder. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees houtgesneden figuur. Met gezicht van Chinese godheid. Uit wortelhout gesneden. Leeftijd? Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Zuid Amerikaans hardhouten figuur. Mogelijk Amazone bewoner. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste. Ongesigneerd. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee antieke gipsen gepolychromeerde Heilig hart beelden. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: 35 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke danseres op marmeren sokkel. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder maker onbekend. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.