Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbel. Nieuw Testament. Vertaling Maarthen Luther Ad. 1885. Met bruin-lederen band, gouden knipsluiting en graveerwerk. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goede staat.

2 Lodereinflesjes met zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee lodereinflesjes met zilver, 833/000. Twee liggende lodereinflesjes met een gecontourneerd model voorzien van een zilveren kraag en dop met ovale bewerking. Voorzien van binnenstop. 13 cm. In goed...

2 Zilveren bruidegomspijpjes
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één in de vorm van een pistooltje en één in de vorm van een knoop, met houten mondstukken. Pijpje met knoop voorzien van restauratie. 11-12cm. In redelijk goe...

Goud op zilver geboortelepel, 1747
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse antieke goud op 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en fraaie rattestaart. Bekroond met 'de liefde'. Voorzien van gravure H.H. Mr. Andries Vis-Amsterdam. Anno 1747. L 18 cm....

Bijbel met schildpad en zilver
Resultaat: 160 EUR

Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...

Groot lot pleet
Startprijs 80 EUR

Groot lot pleet met o.a. een koffiekan, diverse strooiers, kandelaren, lepels, vorkjes en diverse bestekdelen. In goede staat

5 Zilveren vingerhoeden, lipstickhouder, poederdoos en borstel
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met 5 zilveren vingerhoeden, diverse modellen, 2 lipstickhouder beiden voorzien van graveerwerk, glad borsteltje en een alpacca gecontourneerde poederdoos. diverse gehaltes.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...

6 Zilveren lepels in parelmoer doos
Startprijs 90 EUR

Parelmoeren lepeldoos, met parelmoermozaik, gevuld met 6 zilveren lepels, 800/000, met een jogja voorstelling. 13 cm. zilver totaal ca 65 gram. In goede staat

Zilveren pronkschaal
Resultaat: 950 EUR

Fraaie zilveren pronkschaal, 800/000, ovaal model met geslepen kristallen binnenbak met waaierslijpsel en geëtste bewerking. Geplaatst in een zilveren houder op 4 klauwpoten, met medaillons en parelra...

7 Zilveren miniaturen, Kind/baby
Resultaat: 80 EUR

Lot met 7 zilveren miniaturen, 835/000, met een wandelwagen met meisje, een kinderwagen, een postoel, een hobbelpaard, een kinderstoel, een trekkar en een figuur op een antieke fiets. MT.: o.a. Nieker...

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een antieke fotocamera op poten, een zeilboot, schommelstoel en een schoorsteenveger. MT.: o.a. Niekerk, Schoonhoven. 2,5x2x4cm.-2x2,5x9cm. Totaal ca 106 gram. I...

5 Zilveren miniaturen, Auto
Resultaat: 25 EUR

Lot met 5 zilveren miniatuur auto's. met een rolls royce 1951met draaibare wielen, en vier kleine auto diverse antieke modellen. 6x2x2cm en 3x1,5x1cm. totaal ca 79 gram. In goede staat

4 Zilveren miniaturen Meubel
Resultaat: 20 EUR

Lot met 4 zilveren miniatuur meubels, met 2 knopstoelen, een bank en een tafel, ovaal gecontourneerd model. Diverse gehaltes. totaal ca 65 gram In goede staat.

Lot zilveren miniaturen en bedels
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren miniaturen en bedels, met een groot zeilschip, een slager, stoel en een kaaspers. Verder een vergulde dasschuif en 6 kleine zilveren voorwerpen. Diverse gehaltes. Totaal ca 95 gram. In go...

5 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 5 zilveren miniaturen, met een harp, een globe, een visserboot met visser, een antieke platenspeler en een bankje met een liefdespaar. Diverse gehaltes, 1,5x1,5x2,5cm-5x1x6cm. Totaal ca 103 gr...

3 Hollandse psalmenboeken met zilver
Resultaat: 90 EUR

Drie psalmen boeken, Holland. Met zilveren sluitingen + 1x Nieuw Testament. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2 Bijbels, Nieuw Testament, met zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollandse bijbels. Nieuw Testament. 19e - 20e Eeuw. Met zilveren sluitingen. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

3 Bijbels met zilver
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren slot en lederen band. Eén maal scheurtje in één lederen band. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren vorken, 833/000. met 3 tanden en een gecontourneerde steel versierd met gegraveerde randbewerking. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam, Totaal ca 60 gram. 18 cm. In goede staat

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak. Een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. MT.: Fa. Niekerk, Schoonhoven jl.: u:2004. 21 cm.ca 60 gram. Nieuw in goede staat

Zilveren roomstel klein
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, klein rond gecontourneerd model op een ronde voet. 8x5x5cm en ø6x3,5cm. totaal ca 44 gram. In goede staat

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, met ronde bak en een getorste steel met een gecontourneerde vorm voorzien van biedermeier gravure. Voorzien van ophanghaak. MT.: onduidelijk, Leeuwarden jl.:M:1922 ...

Lepelvaas met zilveren en plated lepels en vorken
Startprijs 60 EUR

Delfs lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat