Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...
Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...
Oude wortelnoten likeurkelder met intarsia, compleet met karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...
Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee maal monogram O.L. 1916. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Gesigneerd Ladd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.
Louis Hartz. 1869 - 1935. Figuren in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met een peervormig roosgeslepen diamant gezet in een geelgouden zetkast. 8x6mm. ø56 ca 1,4 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Ring met een rechthoekige kop gemaakt uit een rand van 10 bewerkte zetkasten met singlecut geslepen kleine diamanten. In het midden van de ring zit ee...
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bewerkte band en een kop versierd met een zilveren kroon en diverse zetkasten bezet met diamanten met een oud slijpsel. Naast de grote pee...
Zilveren miniatuur staande klok, 835/000, voorzien van atlas en met vazen. Beweegbare wijzers en met slinger. Voorzien van klauwpoten. 12x3x2cm. Totaal ca 60 gram. Voorzien van herkeuringsteken. In g...
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.
Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse bodemmerken. Floraal/figuren/coulissen decor. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met melk en bloed, floraal en blauw decor. Met karakter tekens. Afmeting: H 29 x Ø 26 cm. In goede staat.
Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Villeroy en Boch porseleinen servies. Decor Amazona, met papegaaien. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 5 platte schalen, 2 opdienschalen zonder deksel, theepot + stoof, melk/suiker set, 6 diepe borden, ...
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Koloniaal teakhouten met wortelnoten secretaire. Hollandse Barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 110 x 108 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
Eiken houten theekastje omstreeks 1920 met queen ann pootjes, gebogen glazen deurtje en afneembaar dienblad. 75x79x50 cm in goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Stukje lijst mist. Afmeting: 75 x 83 x 40 cm./75 x 83 x 80 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit bureaustoel met bruin lederen bekleding. Circa 1890. Afmeting: 86 x 62 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met florale velours stoffering. Lichte beschadiging. Afmeting: 98 x 145 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met geslepen glas + spiegel. Circa 1910. Afmeting: 169 x 95 x 43 cm. In ongerestaureerde staat.
Antieke Hollandse eikenhouten archiefkast met rolluik, ca 1920. 112x48x43cm. In goede staat
Mahonie Jugendstil bijzettafel. Circa 1910. Afmeting: 60 x 75 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire. Circa 1840. Afmeting: 166 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse twee-deurs Neo Renaissance kussenkast met ranken en lade. Afmeting: 170 x 126 x 57 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Weense Gustav Becker drie-gewichten regulator met kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws sabel met hoornen/ijzer bewerkt heft. gesigneerd S de Baaer? Haarlem Afmeting: L 97 cm In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten Engelse kist met messing bandinleg. Bramah patent. Met hengsels en monogram. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Haagse School. Circa 1900. Hollands havengezicht met windmolen. Restauratie. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In redelijke staat.
Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.
Geelgouden steekspeld, 585/000, in de vorm van een hoefnagel bezet met een singlecut geslepen diamant. Voorzien van een matte bewerking. Grootte 45 mm. ca 2 gram. In goede staat
Lot met 4 gouden munten: 2x fl 5,-, 1912 en een gouden tientje, 1933, in broche en een munt Kennedy 1962, in ,muntrand. Totaal ca 19,6 gram. In goede staat
Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...
Stel 800/000 zilveren mosterdlepels, stelen met spatelheft. L 9 cm. Gewicht circa 12,5 gram. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur schouw, 835/000, versierd met figuren, vazen en medaillon. Op rechthoekige bodemplaat. 3x5,5x9cm. MT.: J.Weerda, Haarlem ( argentor) jl.: q:1976. ca 98 gram. In goede staat
Zilveren comfoor, 833/000, op rond houten basement. Rond comfoor met rond en ruitvormig zaagwerk geplaatst op 4 pootjes. MT.: C.J.Bruinings Joure, jl.:v:1880. ø14x8cm. In goede staat
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat
Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.