Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.