Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 833/000, met diamant. Ovale rozethanger met bloemvorm, bezet met 11 diamanten met een oudslijpsel. grootte 24x12 mm. ca 2,6 gram. in goede staat
Hanger, 333/000, met smaragd. Hanger royaal bezet met 11 rond gefacetteerde smaragden en diverse singlecut geslepen diamantjes. Grootte 13x31mm. In goede staat
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...
Ring, 333/000, met diamant. Ring met een brede band en een grote ovale zetkast pavé bezet met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,50ct. Grootte kop 16x12mm. ø 60. ca 5,4 gram. In goede staat
Hollands gebedenboek. 19e Eeuw. 'Heer gij zijt de ondersteuning mijns ouderdans'. Uitgave Mosmans Den Bosch. Grote letter uitgave. Met zilveren klamp met evangelisten. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goe...
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...
Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 6,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, in bloemvorm met granaat. ø slot 12,5 mm. Lengte 51 cm. In zeer goede staat
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Drie cassetes met zilveren lepels en taartschep, 835/000. Zwarte cassette voorzien van een taartschep met een gecontourneerd blad met graveerwerk, een deels getorste steel met parelrand, MT.: J.A.A.Ge...
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met groot veeroog. Jasseroncollier, ø 11mm, 45 cm. ca 45 gram. Als nieuw
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Kleine zilveren trekpot, 925/000, rond model versierd met een getorste bewerking, voorzien van een scharnierend deksel met krul als knop. Importeursteken: P.D. van Wieren, Zeist/Almen. 1965-1990. 16x9...
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Armband en collier met bloedkoralen en een geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier met tonvormige bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok, 65 cm, kralen zijn wat verschillend....
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midden een bloedkoraal. ...
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot met 5 armbanden met edelstenen kralen, met o.a. granaat, parel en goudsteen.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot lot vingerhoeden, met 9 zilveren modellen en één model uit celluloid met een geelgouden randje. Zilver totaal ca. 38 gram. In diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Armband met parel en granaat aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen zoetwaterparels en gefacetteerde granaten, ø6mm. Bevestigd aan een ronde bewerkte sluiting met geschulpte rand en...
Zilveren broche, 800/000, met portret. Ronde broche met sierlijke rand met voluten en een rode steen in een gouden zetkastje. In de broche zit een klein rond handgeschilderd miniatuur portretje van ee...
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een slag bezet met 2 rijen met in totaal 22 carre geslepen saffieren. Over de slag loopt een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen d...
Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lange tekst en figuren in boot decor. Bodemmerk. Randschades. Afmeting: .....?....... In redelijk staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgesoldeerd ronde kast, als rozet bezet met 7 diamanten met een oud slijpsel. ø kast 8,5 mm. ø56 ca 3,0 gram. in goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met een bewerkte band en een zilveren zetkast bezet met 5 peervormig geslepen roosdiamanten, verlopend in grootte. Breedte ring 5 mm. ø m59. ca 2,3 gra...
Cassette met zilveren lepels, 833/000, bestaande uit 12 theelepels, een suiker- en theeschep, versierd met een getorste steel bekroond met een octagonaal vormige aanzet met knop. 11-13,5cm. totaal ca ...
Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, voorzien van een staafjes-schakel met groot veeroog en musketonhaak. 42 cm. ca 9,1 gram. In goede staat
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Moderne gouden broche, 750/000, met diamant. Staafbroche met een witgouden band en een gebogen geelgouden band met een geelgouden gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,23 ct. len...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Bijbel met fraaie bruine kaft met goudlijnen, voorzien 2 zilveren sloten, 833/000, gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, Schoonhoven. jl.:a:1860. 15x10x7cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring met aan de bovenzijde een bloemvorm met geschulpt motief, waar in het midden een grote rond gefacetteerde saffier zit. Om de saff...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Zilveren tabaksdoos. 833/000, rechthoekig model met een deksel voorzien van graveerwerk. Met lijndecor langs de randen. MT.: onduidelijk, Leeuwarden, jl.:q:1976. 8x13x2,5cm. ca 150 gram. Voorzien van ...
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.