Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Resultaat:

900 EUR

Engels Kabinet, 1760 4137
Engels Kabinet, 1760
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke pianokruk, 1910 4130
Antieke pianokruk, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen met zilver 7011
2 Chinese dekselvazen met zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel, 1826 277
Zilveren geboortelepel, 1826

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm. 7003
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.

Resultaat:

900 EUR

Antieke Engelse vitrinekast, 1920 4101
Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 150 EUR
Mahonie kast 4094
Mahonie kast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4087
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1347
2x Antieke gravures

Resultaat:

90 EUR

J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890 6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw 1333
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse boerentafel 4080
18e Eeuwse boerentafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bonbonniere & lepel 270
Bonbonniere & lepel

Resultaat:

50 EUR

2x Chinese vazen 7755
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Meissen Mokka-kan 6187
Meissen Mokka-kan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7748
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Japanse kop en schotels 7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twents kabinet (eiken) 4051
Twents kabinet (eiken)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
4 Indische olifanten van keramiek 6180
4 Indische olifanten van keramiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1297
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR