Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cassette met 12 theelepels en suiker- en theeschep 120
Cassette met 12 theelepels en suiker- en theeschep
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3655
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier 1283
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes 7162
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

140 EUR

Antieke Koreaanse knobbelvaas 7155
Antieke Koreaanse knobbelvaas
Startprijs 300 EUR
Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm. 7148
Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt 1247
J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke gravure Münster 1240
Antieke gravure Münster

Resultaat:

80 EUR

Pendule 3619
Pendule
Startprijs 120 EUR
Verkocht
4x Antieke Chinese chicken cups 7112
4x Antieke Chinese chicken cups

Resultaat:

375 EUR

J. Kielstra, Drentse boerderij 1233
J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
2x Chinese vazen 7755
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Koeien-oog klok 3612
Koeien-oog klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7748
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Uurwerk staartklok 3605
Uurwerk staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sloten 84
Bijbel met zilveren sloten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke boeddha 7105
Antieke boeddha

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas 7098
Familie Rose vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
3x Japanse kop en schotels 7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Zilveren tabaksdoos 77
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Theo van Wijngaarden, Riviergezicht 1197
Theo van Wijngaarden, Riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

Zilveren dienblad 70
Zilveren dienblad
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR