Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Colenbrander Ram schalen 6130
2 Colenbrander Ram schalen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zuid Holland plateel vaas 6122
Zuid Holland plateel vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Acht bekers, divers 6093
Acht bekers, divers

Resultaat:

50 EUR

Grote keramieken boxer 6086
Grote keramieken boxer
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee antieke terracotta figuren 6079
Twee antieke terracotta figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse of Franse verdeelschaal, 1900 6043
Duitse of Franse verdeelschaal, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek Oostenrijks servies 6036
Antiek Oostenrijks servies

Resultaat:

375 EUR

3x Meissen soepborden 6029
3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot kristal (13x) 5560
Lot kristal (13x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set geslepen kandelaren 5553
Set geslepen kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kristalglazen zwaard 5546
Kristalglazen zwaard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen vrijmetselaar bokaal 5510
Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat:

150 EUR

2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Russisch orthodox Heilig figuur 5100
Russisch orthodox Heilig figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Ridder te paard 5064
Antiek figuur, Ridder te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Varken 5057
Bronzen figuur, Varken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun, Napoleon 5050
Bronzen boekensteun, Napoleon

Resultaat:

140 EUR

Bronzen teckel 5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zakkroonluchter 2116
Zakkroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Miniatuur schilderijen 2102
4x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen kraagkandelaar 2066
Bronzen kraagkandelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen tafelspiegel 2059
Bronzen tafelspiegel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jugendstil karaf 2052
Jugendstil karaf

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier Hoedendozen 2016
Vier Hoedendozen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse kolenbak, 1880 4244
Engelse kolenbak, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Resultaat:

900 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4237
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke toiletspiegel 4230
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

100 EUR

Duits boerensecretaire 4194
Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860

Resultaat:

250 EUR

18e Eeuwse Duitse wandspinde 4180
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Antieke gravures 1347
2x Antieke gravures

Resultaat:

90 EUR

J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
2x Chinese vazen 7755
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw 1333
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7748
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Japanse kop en schotels 7741
3x Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Armstoel met Petit Point stoffering 4144
Armstoel met Petit Point stoffering

Resultaat:

225 EUR

Engels Kabinet, 1760 4137
Engels Kabinet, 1760
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke pianokruk, 1910 4130
Antieke pianokruk, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1297
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Adam & Eva 1290
Ongesigneerd, Adam & Eva

Resultaat:

60 EUR

Antieke Engelse vitrinekast, 1920 4101
Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier 1283
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR