Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Uurwerk staartklok 3605
Uurwerk staartklok

Resultaat:

60 EUR

Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm. 7148
Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Franse wandklok 3569
Franse wandklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Warmink klok + console 3562
Warmink klok + console

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse datumpendule, 1880 3555
Franse datumpendule, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese chicken cups 7112
4x Antieke Chinese chicken cups

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke boeddha 7105
Antieke boeddha

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas 7098
Familie Rose vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Franse portaalklok 3519
Franse portaalklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinees boeddha figuur 7061
Chinees boeddha figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17 x Ø 17 cm. 7054
Chinese vaas, H 17 x Ø 17 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese blauwe schotel Ø 37 cm. 7047
Chinese blauwe schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

475 EUR

4x Chinees porselein 7391
4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren geboortelepel, 1826 277
Zilveren geboortelepel, 1826

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen 7362
Twee antieke Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen met zilver 7011
2 Chinese dekselvazen met zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Sung schotel 7355
Chinese Sung schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm. 7003
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Kleine Chinese vazen 7348
2x Kleine Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890 6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Meissen Mokka-kan 6187
Meissen Mokka-kan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR