Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten staande klok. High Water at port Glasgow, John Barr. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding en maanstand. Wijzer mist. Afmeting: H 230 cm. I...
Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. uurwerk dient nagekeken te worden. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer redelijke staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, romantische pendule. Circa 1870. Louis Philippe. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke majolica fayence tafelklok. Rococo-stijl. Circa 1910. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...
Prachtige antieke wortelnoten Amsterdammer wandklok. Gesigneerd. 18e Eeuw. Hendrik Schoonbeek Amsterdam. Met wekker en datum aanduiding, ankergang, halfuur-slag op bel. Houten poppen. Afmeting: 150 cm...
Zeldzame gesigneerde Franse Cuba mahonie precisie portaalklok met centrale secondenwijzer, kwartier-slag, dubbelle bel, mesophanging. Ourry L. Tavernier. Circa 1820. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse gesigneerde natuurstenen pendule stel met vernikkelde bronzen figuren. Door Georgij Dmitrievic Lavrov. Circa 1930. 1895 - 1991. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 36 x 4...
19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Zeldzame vier-zijdige wereld torenklok met onderin enchapement uurwerk. Vier uurwerken. In te stellen op vier landen. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote cloisonne tafelklok met emaille plaquettes en figuren/landschap voorstelling. 20e Eeuw. Mechanisch, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde Weense 2 gewichten regulateur, weekloper met halfuurslag. Tollen onder missen. In redelijke staat. 128 cm.
19e Eeuwse Franse portaalklok met getorste zuilen en floraal intarsia. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm...
19e Eeuwse Duitse handbeschilderde Schwarzwalder klok (holzgespindelt). Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 39 x 28 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.