Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Pronkbuffet uit massief eiken, Vlaanderen 1870. Zijkanten met geborste panelen, bovengedeelte gedragen met muzikantfiguren. Onder met breugeliaanse voorstelling. 198x150x62cm. In goede staat
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten één-deurs Barok vitrine opzet-porseleinkast. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 205 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Bijzondere marqueterie ingelegd dressoir/vitrine 19e eeuws. Het meubel is rondom compleet ingelegd met bloemen op vaas decor en diverse vogels en vlinders prachtig stukje vakmanschap.
100x152x44 cm i...
18e eeuw Twents eikenhouten boerenkabinet met verguld messing beslag. 240x190x65cm. In goede staat
Eiken buffetkast, Frankrijk ca 1880, met glasopzet, geborste zuilen, doorlopend. Deuren met snijwerk van muzieksymbolen. 260x145x65cm. In zeer goede staat
Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden etagere tafel met afneembaar presenteerblad met fratzen. Neo Rococo. Circa 1870. Afmeting: 75 x 44 x 57 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse draaibare hardhouten etagere likeurtafel met Chinees snijwerk, klauwpoten en bruin marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: H 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten schrijfbureau met opstand en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 110 x 129 x 67 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen, zijkanten met facet geslepen glas. Opstand mist. Circa 1880. Afmeting: 146 x 83 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten (pootjes) dekenkist met polychromie en annotatie 1887. Afmeting: 76 x 68 x 135 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 107 x 110 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten empire bank met goede velours bekleding, ca 1830. 90x180x70cm. In goede staat