Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.
Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Blauwe verzamelmap met Duitse WO I veldpost met postzegels en stempels. Met krantenknipsel 1945, Chemnitz Ambtliche Bekanntmachungen der Stadt Chemnitz 6. Oktober 1945. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede ...
Antiek Jugendstil postkaarten album. Vol met postkaarten!! Holland, divers. Iets Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 24 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Ot en Sien meetplanken met spreuken. Circa 1900. Afmeting: 88 - 90 cm. In goede staat.
Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twintig stuks houten standaards voor borden. Tien collier standaards. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen handwerk. 19e - 20e Eeuw. Brocant, Petit Point, borduurwerk. Afmeting: 28 - 110 cm. In goede staat.
6x Antiquarisch. Bestaande uit: Vier etsen knotwilgen + 2 stripbladen Judge Dredd 1983. Afmeting: 28 - 34 cm. In redelijk/goede staat. n
Duitse 19e eeuwse plated messing Barok klok-omranding. Floraal. Afmeting: 38 x 32 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Hollandse muntmeester sets. 2003 + 2004. In houten cassettes. Koninklijke Nederlandse Munt. In uitstekende staat. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm.
Antiek koloniaal kalebas vaasje met bewerkte zilveren B.W.G. omranding. Circa 1900. Afmeting: 8,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Antieke messing, rood beschilderde vogelkooi. Circa 1900. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Albasten lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke messing lampenvoet met Japans Satsuma porselein. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop. Wild decor. Circa 1900. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.