Lot met 62 stuks antieke munt penningen. Onder andere: Duitsland, Engeland, China, Nieuw Zeeland, Frankrijk, Nederland, USA, Zuid Afrika. Afmeting: 21 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse vergulde messing tabaksdoos met emaille plaquette. Liggende vrouw in landschap. Afmeting: 9 x 3 x 2,5 cm. In redelijke staat.
Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws handbeschilderd blikken gecontourneerd dienblad. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 65 x 52 cm. In goede staat.
Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kleine eikenhouten vaten met banden. Eén met hengsel. Eén met koperen kraan. Eén vat gesigneerd Meilleur Olvrier de France. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten Engelse kist met messing bandinleg. Bramah patent. Met hengsels en monogram. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.