Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie antieke presenteerbladen
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke handbeschilderde boeren presenteerbladen met floraal decor. Afmeting: 36 - 63 cm. In goede staat.

Documentenkist, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.

Lot albums met postkaarten
Resultaat: 130 EUR

Groot lot albums met postkaarten. Hollands koningshuis en andere. Unieke verzameling. Elf albums. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Antiek grammofoon, 1920
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1920. Gemerkt Odeon. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 49 x 52 cm. In goede staat.

Klarinet
Resultaat: 130 EUR

Antieke klarinet, gemerkt van Mapche Bruges, van pallisanderhout. In opbergkist. 9x37x16cm. In goede staat

Antieke Majolica petroleumlamp, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Tiffany-stijl glazen tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Bronzen tafelspiegel
Resultaat: 120 EUR

Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.

Lepelrek + 12 tinnen lepels
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Antieke 19e eeuwse opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen kap en goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

4x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 120 EUR

Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.

Waaiervormig haardscherm
Resultaat: 120 EUR

Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.

Antieke merklap
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse merklap met driemaster en figuren voorstelling. Anno 1848. Afmeting: 63 x 60 cm. In goede staat.

Art Deco tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Antieke Engelse bijbels
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...

2x Majolica bokalen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.

Lotje tin (7x)
Resultaat: 110 EUR

7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Tinnen lepelrek
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Sigaren humidor
Resultaat: 110 EUR

Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.

3x Antiquarische boeken/bijbels
Resultaat: 110 EUR

Drie antiquarische boeken/bijbels. 1x Boek der H. Roomcher kercke, door Philips Marnix heer van St. Aldegrondt, 17e eeuw. 1x Bijbel met zilveren slot 1884, Johannes Enschede en Zn. 1x Bijbel met zilve...

Beschilderd tablet
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos met benen pootjes. Afmeting: 4 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.

Verzameling bankbiljetten etc.
Resultaat: 110 EUR

Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...

2x Maritiem
Resultaat: 110 EUR

Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.

Grote antieke dekseldoos
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met floraal decor + jaartal 1913. Afmeting: 30 x 20 x 60 cm. In goede staat.

Inktpot + roulettespel
Resultaat: 110 EUR

Twee delen antiek. 1x Jugendstil inktset (zonder reservoir), circa 1900. 1x Houten roulettespel met been, circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Twee wandkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Kruisbeeld onder stolp
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Grote kobaltblauwe electrische porseleinen tafellamp met figuren/goud decor + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Oosterse schoenpoestkist
Resultaat: 100 EUR

Oosterse met messing beslagen schoenpoetskist met flacons. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 55 x 15 cm. In goede staat.

3x Gesneden Schwarzwalder beren
Resultaat: 100 EUR

Drie Duitse Schwarzwald gesneden bruine beren met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Fotolijst + antieke steendruk
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse fotolijst met kroon en ridderorde en antieke steendruk. Restvergulding. Afmeting: H 30 x B 19 cm. In goede staat.

Grote koperen lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke messing hanglamp met zes armen en glazen kappen in fakkel vorm. Circa 1920. Afmeting: 75 x Ø 80 cm. In goede staat.

14x Oude/antieke koperen pannen
Resultaat: 100 EUR

Veertien stuks oude/antieke koperen pannen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11 - Ø 27 cm. In goede staat.

Porseleinen deurknoppen
Resultaat: 100 EUR

Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Antiek postkaarten album
Resultaat: 100 EUR

Antiek Jugendstil postkaarten album. Vol met postkaarten!! Holland, divers. Iets Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 24 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bakelieten radio
Resultaat: 100 EUR

Twee bakelieten radio's. Eén maal Duitse WO II, Volksempfänger, 2x beschadigd. Eén maal Philips kleine wereldontvanger 1938, 220 V., Type B281 U. Met origineel glas A3219011, goed. Afmeting: 24 - 26 c...

Antieke wandplaquette 'Alg. Ned. Metaalwerkersbond'
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

1x Antiek wagenschot + ossenjuk
Resultaat: 100 EUR

Antiek houtgestoken gepolychromeerd wagenschot + gepolychromeerd ossenjuk. Afmeting: 67 x 105 x 3 cm. / 115 x 27 x 7 cm. In goede staat.

Twee marmeren coupes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee mahonie kistjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke mahoniehouten kisten. Engeland. Geen sleutels. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Franse goud-weegschaal
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.

Houten pelgrimskruis, 1800
Resultaat: 100 EUR

Antiek 18e eeuws notenhouten gestoken pelgrimskruis met Corpus Christi en Maria + inhoud. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Drie Hollandse handwerk merklappen
Resultaat: 100 EUR

Drie grote Hollandse handwerk merklappen. 20e Eeuw. Afmeting: 58 - 100 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.

Afrikaans beeld 'Shona - Zimbabwe'
Resultaat: 100 EUR

Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Resultaat: 100 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke relikwiehouder
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing relikwiehouder met cherubijnkoppen + heilig kruis. Plated voet. Mogelijk huwelijk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

3x Antieke kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...

Zakkroonluchter
Resultaat: 90 EUR

Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.

Antiquarisch stripboek 'Het beest is dood'
Resultaat: 90 EUR

Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...

Vergulde engel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 90 EUR

Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.

2 Theestoven
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 37 cm. + 47 x 45 x 34 cm. In goede staat.

Antieke Zuid Amerikaanse grafgift-pop
Resultaat: 90 EUR

Antieke Zuid Amerikaanse stoffen grafgift-pop. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Barok klokkast
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.

5 Bierpullen
Resultaat: 90 EUR

Vijf Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.

2x Koperen cake vormen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren
Resultaat: 90 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Pelgrimsflessen
Resultaat: 90 EUR

Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat

2x Oud/antiek terracotta
Resultaat: 90 EUR

Twee delen oud/antiek terracotta. Zuid Amerikaanse/Chinese bodemvondsten. Bestaande uit: Terracotta hoofd, China? En een terracotta beeld. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Van Nelle voorraadblik, 1930
Resultaat: 80 EUR

Grote 30-er jaren Van Nelle koffie + thee voorraadblik. Ontwerp Jac. Jongert. Licht bedeukt. Afmeting: 38 x 33 x 42 cm. In redelijke staat.

2x Duits antiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...

Lamp met putti
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Kandelaar + tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Twee delen antiek. Bestaande uit: messing tafellamp met gesatineerd glazen kap, floraal, circa 1900. En een bronzen kandelaar met kristal. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

Indonesische tafel + vazen
Resultaat: 80 EUR

Indonesische houtgestoken etagere tafel met messing bewerkte bladen en koperen dekselpot + twee vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 54 cm1 vaas met gat. In redelijke/goede staat.

3x Oosterse benen snuffbottles
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Oosterse uit been gesneden snuffbottles. Divers. Wit , naakt, figuurvoorstelling. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antieke wandtelefoon, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Antieke majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.

3x Divers metaalwerk
Resultaat: 80 EUR

Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...

2x Miniatuurkist met kristalglas
Resultaat: 75 EUR

Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.

2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen
Resultaat: 70 EUR

Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

2x Bakelieten radio's
Resultaat: 70 EUR

Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oliekan
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse steengoed oliekan. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: H 41 x Ø 34 cm. In goede staat.

2x Muntmeester set
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse muntmeester sets. 2003 + 2004. In houten cassettes. Koninklijke Nederlandse Munt. In uitstekende staat. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm.

Antieke wijwaterhouder
Resultaat: 70 EUR

Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Vier Empire-stijl kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Twee plated + twee messing. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

2 Plated kaarskandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Blaasinstrument
Resultaat: 70 EUR

Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.

Wortelnoten lepeldoos
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.

Antieke tinnen kraankan , 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Antieke lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

4x Tinnen borden
Resultaat: 60 EUR

Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot tin (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Historisme-stijl inktstel
Resultaat: 60 EUR

Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Kleine zakkroonluchter met kristal
Resultaat: 60 EUR

Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Twee engelen hoofden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

3x Antiek houtsnijwerk, 1900
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...

Engelse barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Noblet klarinet in originele doos
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Reddingsboei
Resultaat: 60 EUR

Antieke reddingsboei met lichtbaken van schip Persian Xerxes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 75 cm. In goede staat.