Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.
Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse opaline glazen oorvazen met floraal reliëf/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke glazen Copier vaas met tin-craquelé. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 31 cm. In zeer goede staat.
Grote Galle type Jugendstil-stijl glazen vaas met floraal/vogel decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.