Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.
Neo Renaissance notenhouten hocker met zwart-marmeren blad. Circa 1890. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. houtworm beval redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten ovale naaitafel met vergulde messing capitellen en wolhouder. Circa 1820. Afmeting: 76 x 37 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Mahoniehouten Willem III bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 47 x 57 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren historisme bijzettafel met mahoniehouten blad. Neo Renaissance. Afmeting: 80 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten historisme twee-deurs boekenkast met panelen. Circa 1880. Afmeting: 180 x 130 x 45 cm. In goede staat.
Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat
Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat