18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Eikenhouten eethoek met houtgepinde klapbare eettafel met vier stoelen. Tafelblad is van vierkant naar rond te maken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 55 x 60 cm. / 77 x 120 x 120 cm. / 77 x Ø 17...
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit vier-laden commode met origineel beslag. Circa 1890. Afmeting: 94 x 100 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 56 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten empire bank met goede velours bekleding, ca 1830. 90x180x70cm. In goede staat
Hollands mahoniehouten secretaire met twee lades, schrijfklep en twee deuren. Circa 1840. Afmeting: 155 x 102 x 46 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten flessenpoot tafeltje met lade. 59x86x55cm. In goede staat
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Hollands gebogen Biedermeier hoekkast met opstand, snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 80 x 55 x 196 cm. In goede staat.
Mahoniehouten gebogen Engels secretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 85 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten neo-gotische bank met klepdeksel, ridders/boekpanelen en gotische panelen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 120 x 55 x 136 cm. In goede staat.
Twee notenhouten gestoken Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met florale bekleding. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 66 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat
Noten houten Franse gebombeerde 3 laden commode eind 19e eeuws. Commode staat op gebogen poten en heeft divers brons beslag en een marmeren blad. 84x115x61 cm in goede staat.
Hollandse mahoniehouten nachtkast met gebogen front en zijkanten + marmeren blad + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 76 x 42 x 36 cm. In goede staat.
Neo Renaissance notenhouten hocker met zwart-marmeren blad. Circa 1890. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. houtworm beval redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten ovale naaitafel met vergulde messing capitellen en wolhouder. Circa 1820. Afmeting: 76 x 37 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire. Circa 1840. Afmeting: 166 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Willem III bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 47 x 57 x 43 cm. In goede staat.
Zes Hollandse zware eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 104 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse Jachtkast ca, 1880. Kast heeft prachtig snijwerk op de onderste twee deuren met o.a. kreeft platvis en snippen. Bovenstuk met twee beglaasde deuren en aan de zijkant met sni...
19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Antieke eikenhouten uitneembare boekenkast met schappen. 19e eeuw. Afmeting: H 225 x B 160 x D 45cm. In goede staat.
Licht-bruine lederen Chesterfield stoel. Afmeting: 90 x 115 x 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.
Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met zes lades, opbergruimte en verstelbare spiegel. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.