Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire kabinet (mahonie) 4000
Empire kabinet (mahonie)
Startprijs 800 EUR
Bank + 2 armleunstoelen, 1820 4001
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Pronkbuffet, Vlaanderen 4002
Pronkbuffet, Vlaanderen

Resultaat:

650 EUR

19e Eeuws Frans schrijfbureau 4003
19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antieke wortelnoten vitrine 4004
Antieke wortelnoten vitrine

Resultaat:

450 EUR

Gründerzeit buffetkast, 1880 4006
Gründerzeit buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR
Kast met plaquettes 4007
Kast met plaquettes
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Marqueterie dressoir 4008
Marqueterie dressoir

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twents kabinet 4009
Twents kabinet

Resultaat:

400 EUR

Eiken buffetkast Frans, 1880 4015
Eiken buffetkast Frans, 1880
Startprijs 450 EUR
Eiken kast met inlegwerk 4018
Eiken kast met inlegwerk
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse etagere tafel 4020
Franse etagere tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Draaibare likeurtafel 4024
Draaibare likeurtafel

Resultaat:

300 EUR

8x Antieke stoelen (iepen) 4033
8x Antieke stoelen (iepen)
Startprijs 600 EUR
2x Voltaires 4034
2x Voltaires
Startprijs 200 EUR
Hollandse Barok commode 4036
Hollandse Barok commode
Startprijs 250 EUR
Frans schrijfbureau met opzet 4038
Frans schrijfbureau met opzet
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Noten vitrinekast 4039
Noten vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Duitse kist 4041
Duitse kist

Resultaat:

215 EUR

Franse etagere tafel 4042
Franse etagere tafel
Startprijs 140 EUR
Hollandse buffetkast 4043
Hollandse buffetkast
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Secretaire 4047
Secretaire

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4048
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Biedermeier bank 4054
Biedermeier bank

Resultaat:

400 EUR