47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Antieke Gründerzeit bank, 1880 4192
Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode 4193
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode
Startprijs 200 EUR
Duits boerensecretaire 4194
Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR
Eiken commode, 1900 4212
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Gebogen secretaire, 18e eeuw 4242
Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Noten kast met zuilen 4074
Noten kast met zuilen
Startprijs 225 EUR
Antieke Chinese tafelset 4217
Antieke Chinese tafelset
Startprijs 225 EUR
Mahonie penantkast 4073
Mahonie penantkast
Startprijs 240 EUR
Hollandse Barok commode 4036
Hollandse Barok commode
Startprijs 250 EUR
Biedermeier Voltaire, 1860/1870 4181
Biedermeier Voltaire, 1860/1870
Startprijs 250 EUR
4x Antieke Franse stoelen, 1870 4189
4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR
Gründerzeit buffetkast, 1880 4006
Gründerzeit buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR
Frans schrijfbureau met opzet 4038
Frans schrijfbureau met opzet
Startprijs 300 EUR
Eiken kist 4165
Eiken kist
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Duitse wandspinde 4180
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Antieke eikenhouten kist, 1780 4184
Antieke eikenhouten kist, 1780
Startprijs 300 EUR
Naaitafel 4203
Naaitafel
Startprijs 300 EUR
Engelse secretaire 4065
Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR
Eiken buffetkast Frans, 1880 4015
Eiken buffetkast Frans, 1880
Startprijs 450 EUR
Grote kaptafel Engeland 1900, Mahonie 4154
Grote kaptafel Engeland 1900, Mahonie
Startprijs 450 EUR
Prachtige Engelse commode, 1850 4124
Prachtige Engelse commode, 1850
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse vitrinekast 4131
18e Eeuwse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws secretaire 4215
18e Eeuws secretaire
Startprijs 500 EUR
Duitse commode, 1830 4223
Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR