Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote antieke pronk dekselvaas, 1900 6193
Grote antieke pronk dekselvaas, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts miniatuur kaststel 6017
5-Delig Delfts miniatuur kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5-Delig Hollands Delfts Fayence kaststel 6107
5-Delig Hollands Delfts Fayence kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Baardmankruik 6118
Baardmankruik

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6221
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6048
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engels theeservies Oakley China 6091
Engels theeservies Oakley China

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Meissen figuur 6197
Meissen figuur

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Majolica tafelstuk 6013
Majolica tafelstuk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Majolica bloempot op zuil 6014
2x Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse porseleinen kan 6022
Franse porseleinen kan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote K.P.M. vleesschaal 6169
Grote K.P.M. vleesschaal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Grote Delftse borden 6205
3x Grote Delftse borden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Porseleinen plaquettes 6210
2x Porseleinen plaquettes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein (9x) 6006
Lot Herend porselein (9x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke bloempot op zuil, 1915 6020
Antieke bloempot op zuil, 1915

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Hollandse Fayence natfruitschaal 6055
Hollandse Fayence natfruitschaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse schotel Ø 38 cm. 6059
Kapitale Delftse schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Delfts beeld, Wildzwijn 6106
Delfts beeld, Wildzwijn

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6016
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot tegels (21 st.) 6064
Lot tegels (21 st.)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel 6066
3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5-Delig antiek kaststel 6105
5-Delig antiek kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Paar vergulde vazen, 1900 6215
Paar vergulde vazen, 1900

Resultaat:

200 EUR