Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling kannen/bierpullen
Resultaat: 40 EUR

Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Grote antieke pronk dekselvaas, 1900
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Grote Antieke Meissen borden
Startprijs 90 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Eén chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 25 cm. In redelijke staat.

2x Meissen borden
Resultaat: 50 EUR

Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.

Meissen figuur
Resultaat: 260 EUR

Groot Duits porseleinen Meissen figuur. Weiss. Zingende dronken man. Nr. S 254. 20e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Karl Ens figuur, 1920
Resultaat: 80 EUR

Duitse Karl Ens porseleinen figuur. Meisje met bloemenstreng. Ilfa. Circa 1920. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Resultaat: 190 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Copenhagen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe wandplaquettes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Meissen schotel
Startprijs 200 EUR

Grote vroege Duitse Meissen? porseleinen schotel. Met floraal decor en goudrand. 18e Eeuw. Gemerkt met twee zwaarden en twee punten. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

2x Antieke Höechst figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Geglazuurde roofvogel
Startprijs 100 EUR

Grote terracotta geglazuurde roofvogel op stronk. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 17 cm. In goede staat.

3x Grote Delftse borden
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt, onder andere drie klokken. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met tuin decor. Gemerkt. de Bijl? Eén chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Porseleinen plantenbak
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen plantenbak met floraal/perzik decor. Met armatuur. Beschadigingen aan de bladeren. Afmeting: 21 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

9x Hummel figuren
Resultaat: 100 EUR

Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquettes in geëboniseerde lijst. Wild voorstellingen. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
Startprijs 30 EUR

Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.

Meissen taartschaal
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.

Antiek keramieken figuur, Meisje met kruik
Startprijs 130 EUR

Groot antiek keramieken figuur met wit craquele glazuur. Meisje met kruik. Bakfout in basis. Afmeting: H 87 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Schierholz Plaue tafelschaal
Resultaat: 180 EUR

Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

Paar vergulde vazen, 1900
Resultaat: 200 EUR

Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.

Grote tabakspot
Startprijs 70 EUR

Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bokaalvaas
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

Wedgwood soepterrine
Resultaat: 80 EUR

Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Resultaat: 150 EUR

Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Antieke tegeltableau's
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 300 EUR

Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke Staffordshire honden
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

6x Petrus Regout kommen, 1890
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 20 EUR

Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.

3-Delig Majolica stel
Startprijs 45 EUR

Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...

19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws porseleinen Empire koffie/thee servies met goud decor. Frankrijk. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, acht kopjes, zes schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 26 cm. In redelijk/goede sta...