Signatuur met rode kruizen. Circa 1920. Impressionistisch heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Twents riviergezicht, de Dinkel bij de Lutte. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. 1x naar Louis Apel. 1x naar Schiedges. Winter + zomergezicht. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse kom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Badgasten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
M. Corper. 19e Eeuw. Engelse School. Engels landschap met figuren en schapen. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Schonk. 1896 - 1976. Kaketoe. Houtsnede op papier. Afmeting: H 36 x B 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters landschap met figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Italiaanse miniatuur schilderijen. Vrouw + man in landschap. Waarschijnlijk op koper geschilderd. Afmeting: H 7 x B 6 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 46 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K.F. Berk. 19e Eeuw. Hollands landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1980. Amsterdamse bloemenmarkt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Frans Pieter ter Meulen. 1843 - 1927. Geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Guilaume Corneille '47-'88. 1922-2010. Titel: Faubourg,. Lithografie op papier. Afmeting H 50 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
A.J. Temming, 1987. 1942 - . Hollands landschap met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Eugene Lücker. 1876 - 1943. Twee etsen. (1) Marktgezicht Luik met vele figuren. (2) Stadstrap Luik met figuren. Etsen op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. / H 44 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Duinlandschap in bloei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands riviergezicht met boerderij en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Elias Stark. 1849 - 1933. Besneeuwd landschap met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
J. van Holten. 20e Eeuw. Wintergezicht met vele figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.
Handingekleurde landkaart. Willem Jansz Blaeu + Caesius Guiljelmus Jansonius. 1599 - 1638. Monasteriensis Episcopatus. Gravure op papier. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
W. Hesse? Naar Rembrandt. Circa 1900. Ridder met gouden helm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, bosbessen en peren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Signaturen. Diverse portretten, onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...
Twee maal monogram O.L. 1916. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd circa 1930. Mediteraans kustgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Fuccini. Italiaanse School. Jongen in interieur met speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. (1) Boer met sprokkelhout op zandpad. (2) Kippen bij boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 49 x B 37 cm. In goede staat.