Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1183
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Litho 1185
Onduid. gesig., Litho
Startprijs 380 EUR
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord 1186
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR
Verkocht
R. Degenhardt, Twee-master op volle zee 1187
R. Degenhardt, Twee-master op volle zee

Resultaat:

100 EUR

Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling 1188
Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling
Startprijs 100 EUR
J.L. v.d. Meide, Riviergezicht 1190
J.L. v.d. Meide, Riviergezicht
Startprijs 600 EUR
A. Serveas, Vrouw 1191
A. Serveas, Vrouw
Startprijs 500 EUR
L. Scheen, Poes met lint 1192
L. Scheen, Poes met lint
Startprijs 120 EUR
Wetering de Rooy, Landschap met vrouw aan de waterkant 1193
Wetering de Rooy, Landschap met vrouw aan de waterkant
Startprijs 350 EUR
Ongesigneerd, Landschap met figuren 1195
Ongesigneerd, Landschap met figuren
Startprijs 100 EUR
F. van Loensburg, Ploegende boer 1196
F. van Loensburg, Ploegende boer
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1198
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR
A. Scheringa, Portret geleerde 1200
A. Scheringa, Portret geleerde
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesign., Hollandse haven 1202
Onduid. gesign., Hollandse haven

Resultaat:

50 EUR

J. Petit? Hollands havengezicht bij avond 1203
J. Petit? Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 180 EUR
Verkocht
H. Hadfield Cubley, Baai met kapel 1206
H. Hadfield Cubley, Baai met kapel

Resultaat:

90 EUR

Nitsch, Stilleven met appels 1207
Nitsch, Stilleven met appels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
P.H. Topalski, Joodse man 1209
P.H. Topalski, Joodse man

Resultaat:

200 EUR

D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen 1210
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1212
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 170 EUR
H. Beogoff, Figuren bij waterbron 1215
H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Startprijs 100 EUR
Verkocht
T. Wesselman, Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond 1216
T. Wesselman, Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond

Resultaat:

550 EUR

Ongesigneerd?, Bosgezicht 1219
Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 150 EUR
Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn 1220
Johan Prins, Gezicht op Hellendoorn
Startprijs 100 EUR
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie 1222
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR
2x Miniatuur schilderijen 1223
2x Miniatuur schilderijen
Startprijs 350 EUR
Hessel de Boer, Winters dorpgezicht Blaricum 1224
Hessel de Boer, Winters dorpgezicht Blaricum
Startprijs 750 EUR
F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk 1225
F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jos van Dijk, Dorpsgezicht bij avond met windmolen 1227
Jos van Dijk, Dorpsgezicht bij avond met windmolen

Resultaat:

80 EUR

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda 1229
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen 1230
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk, Indonesisch landschap 1231
Onduidelijk, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR
J. Kielstra, Drentse boerderij 1233
J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
F. Hoos, Stadsgracht met brug 1234
F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht 1236
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust 1238
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 200 EUR
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot 1239
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke gravure Münster 1240
Antieke gravure Münster

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C.J. Bolt, Panoramisch landschap 1245
C.J. Bolt, Panoramisch landschap

Resultaat:

275 EUR

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht 1248
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Frans Mandos, Bloemen in tuin 1250
Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Manuel (Pseudoniem A. van Gilst),  Eendenfamilie aan waterkant 1254
Manuel (Pseudoniem A. van Gilst), Eendenfamilie aan waterkant

Resultaat:

80 EUR

Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee 1255
Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee
Startprijs 180 EUR
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap 1256
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Monogram IZ, Gevangene wordt erotisch gevoed bij kaarslicht 1257
Monogram IZ, Gevangene wordt erotisch gevoed bij kaarslicht

Resultaat:

200 EUR

Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur 1258
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Leufkens van Amstel 1259
Leufkens van Amstel

Resultaat:

60 EUR

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1260
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Balinese danseres 1263
Onduid.gesign., Balinese danseres

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Figuren aan het ijsvissen 1264
Onduid.gesign., Figuren aan het ijsvissen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse School, Damesportret 1266
Duitse School, Damesportret

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Che Guevara, 1269
Ongesigneerd, Portret Che Guevara,

Resultaat:

120 EUR

Naar Andy Warhol, Bloemen 1271
Naar Andy Warhol, Bloemen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Keith Haring, Mannetjes 1272
Keith Haring, Mannetjes

Resultaat:

400 EUR

N. Simon, Romantisch paar in park 1274
N. Simon, Romantisch paar in park
Startprijs 350 EUR
Prent van de gouden koets 1275
Prent van de gouden koets
Startprijs 100 EUR
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1279
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR
B. Keus?, Hollands riviergezicht 1280
B. Keus?, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw 1282
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J.Temmer, Schapen op de heide 1285
J.Temmer, Schapen op de heide

Resultaat:

60 EUR

Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk 1287
Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 180 EUR
Schiemann, Landschap Lazorotte 1289
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR
Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust 1291
Edwin Toovey, Zeilboten voor Britse kust
Startprijs 150 EUR
2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee 1295
2x Antiek aquarel, Stilleven + Pastorale met vee
Startprijs 100 EUR
Onduid.gesign., Abstract landschap 1296
Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
J. Le Blanc, Boerderij met figuren 1301
J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR
H. Bogman, Vrouwen op plein 1303
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 250 EUR
Wetering de Rooy, Kustgezicht met boten en vissers 1304
Wetering de Rooy, Kustgezicht met boten en vissers
Startprijs 400 EUR
T.H. Topalski, Joodse man met hoed 1306
T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Startprijs 200 EUR
Verkocht
P. Renard, Dames op strand 1307
P. Renard, Dames op strand

Resultaat:

250 EUR

T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje 1309
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vogel in bosschage 1310
Ongesigneerd, Vogel in bosschage

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Floraal stilleven 1311
Ongesigneerd, Floraal stilleven

Resultaat:

50 EUR

J.P. Verschuur, Duits landschap 1313
J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR
Monogram J.K., Schipbreuk in storm 1315
Monogram J.K., Schipbreuk in storm
Startprijs 700 EUR
R. Reibeling, Havengezicht met boten 1316
R. Reibeling, Havengezicht met boten
Startprijs 350 EUR
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien. 1317
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR
Monogram W.B., Boerderij te Enter 1318
Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR
Verkocht
F. Rademaker, Paard met veulen 1320
F. Rademaker, Paard met veulen

Resultaat:

100 EUR

Dirk Wiggers, Romaanse kerk op heuvel bij meer 1322
Dirk Wiggers, Romaanse kerk op heuvel bij meer
Startprijs 800 EUR
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden 1324
Anton Heyboer, Meisje van licht zeden
Startprijs 200 EUR
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen 1325
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen 1327
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen 1328
A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startprijs 100 EUR
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof 1329
Jan van Bloppoel, Boerderij binnenhof
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Heren bij paard 1330
Ongesigneerd, Heren bij paard

Resultaat:

60 EUR

Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1334
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR
German Grobe, Vissersboot in de branding 1339
German Grobe, Vissersboot in de branding
Startprijs 280 EUR
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1340
J.J. H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Tony Warrens, Geisha 1342
Tony Warrens, Geisha
Startprijs 250 EUR
G. Corneille, Duif bij zon (Unique) 1343
G. Corneille, Duif bij zon (Unique)
Startprijs 100 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1344
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 250 EUR
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens 1345
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Matisse, Zittende vrouw 1346
H. Matisse, Zittende vrouw

Resultaat:

80 EUR

Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw 1357
Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 100 EUR
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw 1361
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR