D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Georg Heidweiller, 2015. Amerikaanse school, U.S.A. voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 103 cm. In goede staat.
H.J. Bürgers. 1834 - 1899. 19e Eeuw. Duitse School. Wandelaar bij informatiebord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij. Circa 1900. Oosterse figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 33 cm. In goede staat.
J. L. van der Meide, 1910-2002. Rivier gezicht met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
A. Serveas 1932, 1883-1966, Biddende vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Landschap met vrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Geschilderd op blik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
F. van Loensburg. Circa 1920. Landschap met ploegende boer en paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 10 cm. In goede staat.
A. Scheringa. Circa 1900. Portret geleerde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 92 x B 66 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Petit? Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Henry Hadfield Cubley. 1858 - 1934. Engelse School. Titel: Caple Carey N.E. Scotland. Baai met kapel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Nitsch, 1955. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
D. Monies. 1850 pinx. 1812 - 1894. Deense School. Terugkerende Franse infanteristen. Scheurtje. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 10,5 cm. In goede staat.
H. Beogoff. 20e Eeuw. Figuren bij waterbron. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
T. Wesselman. 112/199. 21e Eeuw. Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.
Johan Prins. Gezicht op Hellendoorn 1942. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse miniatuurschilderijen op metaal. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 6,5 x B 15 cm. In goede staat.
Hessel de Boer. 1921 - 2003. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
F. Storm. Landschap La Roque, Zuid Frankrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. Dorpsgezicht bij avond met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
2x J.H. Kaemmerer. Pendant. 1894 - 1970. Boeren taferelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.
J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.
Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse gravure. Belegerij Münster 1659. Enkele vochtplekken. Gravure op papier. Afmeting: 32 - 69 cm. In redelijke staat.
Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.
Manuel. Pseudoniem Aarnout van Gilst. 1898 - 1982. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan J.E.J. Massé. 1856 - 1950. Landschap met stenderkasten, boerin en vee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...
Tjeerd Bottema. 1884 - 1940. Boer bij haarvuur. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Leufkens van Amstel, 1863-1956. Kasteel bij ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H50x B 60 cm. In goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.