Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1082
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Danseressen 1083
Onduidelijk, Danseressen

Resultaat:

250 EUR

E. Ebers, Baai met figuren 1084
E. Ebers, Baai met figuren
Startprijs 400 EUR
Verkocht
J. Sperlich, Mopshünde 1086
J. Sperlich, Mopshünde

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
A.C. Liers? Ezels en eenden 1091
A.C. Liers? Ezels en eenden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Vrouwen 1093
Lichtenstein, Vrouwen

Resultaat:

450 EUR

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt 1097
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
Verkocht
T.K. Soper, Engels landschap 1104
T.K. Soper, Engels landschap

Resultaat:

450 EUR

W. Asten stadsgezicht in de winter. 1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Rivièra 1109
Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer 1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Louis Nagelkerke, Balinese vrouw 1112
Louis Nagelkerke, Balinese vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Freudenberg, Winter 1113
Freudenberg, Winter

Resultaat:

1.000 EUR

3x Oude Duitse filmaffiches 1114
3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1117
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Resultaat:

70 EUR

E. van Rensburg, Man met schildersezel 1118
E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht met wandelaars 1120
Aris Knikker, Riviergezicht met wandelaars

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
M. Corper, Engels landschap 1130
M. Corper, Engels landschap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1133
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap

Resultaat:

50 EUR

Keller? Twee jockeys in volle draf 1137
Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR
Hans Quast, Vier-master op volle zee 1138
Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR
Carl Cohnen, Mediterraans dorp 1139
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak 1140
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak

Resultaat:

80 EUR

Fedor van Kregten, Twentse kerk 1141
Fedor van Kregten, Twentse kerk
Startprijs 100 EUR
Monogram, Bloemstilleven 1142
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
Verkocht
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon 1143
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Pieter de Regt, Hollands riviergezicht 1144
Pieter de Regt, Hollands riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1148
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

500 EUR

A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee 1149
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer, Vier bruiden 1153
Anton Heyboer, Vier bruiden
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Henk Dekker, Platbodem op strand 1156
Henk Dekker, Platbodem op strand

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Elias Stark, Besneeuwd landschap met ven 1157
Elias Stark, Besneeuwd landschap met ven

Resultaat:

150 EUR

Onduid. gesign., Egyptische voorstelling 1159
Onduid. gesign., Egyptische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
W. Hesse? naar Rembrandt, Ridder met gouden helm 1160
W. Hesse? naar Rembrandt, Ridder met gouden helm

Resultaat:

140 EUR

2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point 1164
2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point
Startprijs 500 EUR
Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats 1167
Dirk Peter van Lokhorst, Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats
Startprijs 300 EUR
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië 1168
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad 1169
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Startprijs 150 EUR
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster 1170
J. Klinkert, Vrouw met snotneus-blaker in venster
Startprijs 100 EUR
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië , 1171
Zamy Steynovitz, Romance in Venetië ,
Startprijs 150 EUR
Ton Anconé, Boeren bruiloft 1173
Ton Anconé, Boeren bruiloft
Startprijs 100 EUR
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen 1174
Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR
Louis de Beul?, Stalinterieur met schapen 1175
Louis de Beul?, Stalinterieur met schapen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
J. van Rijsewijk, Hollandse schepen op kalme zee bij avond 1178
J. van Rijsewijk, Hollandse schepen op kalme zee bij avond

Resultaat:

600 EUR

A.J. Groenewegen, Ploegende boer 1180
A.J. Groenewegen, Ploegende boer
Startprijs 350 EUR