Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Louis Heymans. 1890 - 1977. Gezicht op Overschie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 95 cm. In goede staat.
J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Delftse vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacoba L. v. Eefen. Circa 1900. Stilleven, mand met bloemen. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Meinte Walta (1920-2002). Schilder uit Friesland. Titel: Zondvloed met verso Friese spreuken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912-1978. Rotterdams havengezicht met hotel Amerika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband in schilderij. Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
J. van Velzen. eind 20 Eeuw. Romantisch landschap. In de stijl van B.C. Koekkoek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Hollandse School. Circa 1930. Vrachtboot met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Herman P.A. Paradies, 1950, 1883-1966. Haven Pernis met vele schepen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 90 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. Circa 1900. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In redelijke staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Winters bosgezicht met wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
L. de Jong, 20e eeuw. Platbodem op zee bij nacht, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd
Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.
J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
A.C. Liers? Circa 1900. Landschap met ezel en eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 23,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke, 1949, Balinese schone dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 63 x B 38 cm. In goede staat.
J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse filmaffiches. Tweede helft 20e eeuw. 1x Die Rechnung eiskalt serviert, Constatin Film. 1x Ich Dr. Fu Man Chu, Constatin Film. 1x Der unheimliche Mönch, Edgar Wallace, Constatin Film. ...
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Eugene van Rensburg. (Verso) mogelijk. Man met schildersezel en toeschouwers bij Romeins gebouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
M. Corper. 19e Eeuw. Engelse School. Engels landschap met figuren en schapen. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Signatuur Keller? Twee jockeys in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 35 cm. In goede staat.
Hans Quast. 18794 - . Circa 1930. Vier-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Carl Cohnen, 1958. 1887 - 1976. Duitse School. Mediterraans dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands riviergezicht met boerderij en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer, 1924-2005. 4 Bruiden van Anton Heyboer. Plakaatverf op papier, Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Elias Stark. 1849 - 1933. Besneeuwd landschap met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.
W. Hesse? Naar Rembrandt. Circa 1900. Ridder met gouden helm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. Circa 1930. Boer met schapen op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Klinkert, 1856. 24/10. Vrouw met snotneus-blaker in venster. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Zamy Steynovitz, 1951-2000 Polen. Titel: Romance in Venetië. Lithografie op papier. Afmeting: H 53 x B 73 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Louis de Beul? België. Circa 1900. Stalinterieur met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24,5 cm. In goede staat.
J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.