Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Zelfportret 1071
Louis Hartz, Zelfportret

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen 1029
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1323
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte 1132
Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Paul Arntzenius, Strandjutten te paard 1262
Paul Arntzenius, Strandjutten te paard

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Pendant, Zomer + wintergezicht 1135
Pendant, Zomer + wintergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt 1101
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Broekman, Kerkinterieur 1298
Broekman, Kerkinterieur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Miniatuur schilderijen 1284
5x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
S. v.d. Schans, IJspret 1077
S. v.d. Schans, IJspret

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis 1096
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw 1364
2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gesign. Ladd, Vaas met bloemen 1321
Gesign. Ladd, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Keith Haring, 1094
Keith Haring,

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1031
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren 1380
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers 1374
M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven 1362
Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1358
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1299
Russisch ikoon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.W.D. Hartog, Bloemstilleven 1294
J.W.D. Hartog, Bloemstilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Herenportret 1184
Ongesigneerd, Herenportret

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren 1150
Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1127
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Anton Doll, Duits panoramisch landschap 1370
Anton Doll, Duits panoramisch landschap

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas 1360
Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Klaas Visser, Bosgezicht 1356
Klaas Visser, Bosgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit 1355
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
E. Proch, Landschap Worpswede 1326
E. Proch, Landschap Worpswede

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Wim Bos, Platbodems op volle zee 1270
Wim Bos, Platbodems op volle zee

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1205
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee 1154
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Landkaart Blaue, 1599 - 1638 1134
Landkaart Blaue, 1599 - 1638

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Frans Pieter ter Meulen, Geit 1122
Frans Pieter ter Meulen, Geit

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam 1081
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1068
K. Rodeck, Berglandschap met rivier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk 1051
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Italiaanse miniatuur schilderijen 1050
2x Italiaanse miniatuur schilderijen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Jezusportret op koper 1028
Jezusportret op koper

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J. Tielemans, Hondenportret 1375
J. Tielemans, Hondenportret

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas 1337
Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
B. Rama, Bloemstilleven 1336
B. Rama, Bloemstilleven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis 1335
Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen 1286
Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
P. Gijswijt, Visser in landschap 1267
P. Gijswijt, Visser in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Wintergezicht 1261
Onduid.gesign., Wintergezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven kersenn met Roemer, bosbessen en peren 1253
C. Cornelisz, Stilleven kersenn met Roemer, bosbessen en peren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Delftse kom en fruit 1252
C. Cornelisz, Stilleven met Delftse kom en fruit

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1204
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Gezicht  op Venetië 1194
Onduid.gesign., Gezicht op Venetië

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. 1176
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Clément Quinton, 1166
Clément Quinton,

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
A.J. van Prooyen, 1163
A.J. van Prooyen,

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Eugene Lücker, 2x Luik 1158
2x Eugene Lücker, 2x Luik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
A. Idserda, Boerderij met knotwilg 1145
A. Idserda, Boerderij met knotwilg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof 1131
Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
A.J. Temming, Hollands landschap met paarden 1129
A.J. Temming, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond 1110
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
David de la mar, Breien 1107
David de la mar, Breien

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen 1087
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht 1063
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker 1055
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Skutsje op meer 1026
W.J. Alberts, Skutsje op meer

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur 1015
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
M. Vermeulen, Romantische Hollandse ijspret 1372
M. Vermeulen, Romantische Hollandse ijspret

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1371
2x Antieke gravures

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
H.Berg, Duits landschap met boerderij 1368
H.Berg, Duits landschap met boerderij

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Henri Jacques Bource, Twee vissersvrouwen met brief 1367
Henri Jacques Bource, Twee vissersvrouwen met brief

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hans Habraken, Stilleven met emaille kom en kersen 1365
Hans Habraken, Stilleven met emaille kom en kersen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien 1359
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht 1354
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse gravures 1353
2x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1352
2x Antieke gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1351
2x Antieke gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Herman Brood, Twee omhelsende personen 1350
Herman Brood, Twee omhelsende personen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk 1349
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jacob Maris, Stadsgezicht 1348
Jacob Maris, Stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1347
2x Antieke gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt 1341
Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4x Antieke gravures 1338
4x Antieke gravures

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw 1333
van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij 1332
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ramier? Riviergezicht met molen bij avond 1331
Ramier? Riviergezicht met molen bij avond

Resultaat:

250 EUR

Chris van Dijk, Figuren met hoeden op het strand (Big Hats) 1314
Chris van Dijk, Figuren met hoeden op het strand (Big Hats)
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee 1312
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Monogram A.P. , Dame met hoed 1308
Monogram A.P. , Dame met hoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte blonde dame in interieur 1305
Roy Lichtenstein, Naakte blonde dame in interieur

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard, Kustgezicht 1302
H.J. Wijngaard, Kustgezicht

Resultaat:

50 EUR