47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht 1128
Jan Kelderman, Winters dorpgezicht

120 EUR

G. Krol, Boerderij in de winter 1125
G. Krol, Boerderij in de winter

60 EUR

Frans Pieter ter Meulen, Geit 1122
Frans Pieter ter Meulen, Geit

170 EUR

Joop Kropff, Vaas met bloemen 1119
Joop Kropff, Vaas met bloemen

150 EUR

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1116
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

70 EUR

Freudenberg, Winter 1113
Freudenberg, Winter

1.000 EUR

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer 1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis 1108
Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis

100 EUR

W. Asten stadsgezicht in de winter. 1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur 1102
Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur

100 EUR

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht 1099
M. de Jongere, Rotterdams havengezicht

225 EUR

Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis 1096
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis

160 EUR

Lichtenstein, Vrouwen 1093
Lichtenstein, Vrouwen

450 EUR

A.C. Liers? Ezels en eenden 1091
A.C. Liers? Ezels en eenden

275 EUR

Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

275 EUR

Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

190 EUR

K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

170 EUR

Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1082
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

550 EUR

2x A. Glansdorp, 2x Potret 1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1076
Onduid. gesign., Hollands havengezicht

170 EUR

Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

350 EUR

Louis Hartz, Zelfportret 1071
Louis Hartz, Zelfportret

600 EUR

Louis Hartz, Kerk op terp 1070
Louis Hartz, Kerk op terp

300 EUR

K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1068
K. Rodeck, Berglandschap met rivier

60 EUR

Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR
L. de Jong, Schip bij avond 1062
L. de Jong, Schip bij avond
Startprijs 350 EUR
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht 1059
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht

110 EUR

P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat 1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR
W.A. Knip, Havengezicht 1053
W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 675 EUR
2x Italiaanse miniatuur schilderijen 1050
2x Italiaanse miniatuur schilderijen

170 EUR

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1048
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR
C. Artz, Wintergezicht 1045
C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen 1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water 1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder 1036
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder

240 EUR

Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee 1033
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee

275 EUR

2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten 1030
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten

200 EUR

Jezusportret op koper 1028
Jezusportret op koper

140 EUR

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot 1027
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.100 EUR
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

1.700 EUR

17e Eeuws paneel portret 1022
17e Eeuws paneel portret
Startprijs 1.800 EUR
M.J. de Jongere, Hotel Amerika 1019
M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startprijs 1.500 EUR
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.

350 EUR

H. Paradies, Waalhaven 1013
H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.250 EUR
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien 1010
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien

500 EUR

A.J. Zwart, de Peel 1008
A.J. Zwart, de Peel

500 EUR

Henk Dekker, 1007
Henk Dekker,

1.000 EUR

Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

2.350 EUR