Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 80 EUR

2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Manuel (Pseudoniem A. van Gilst), Eendenfamilie aan waterkant
Resultaat: 80 EUR

Manuel. Pseudoniem Aarnout van Gilst. 1898 - 1982. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.

C.J. Bolt, Panoramisch landschap
Resultaat: 275 EUR

Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.

Monogram, Duniel met vrouw
Resultaat: 80 EUR

Monogram rechtsonder. Duniel met vrouw. Tekening op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede staat.

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 80 EUR

J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Resultaat: 80 EUR

Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Stadsgracht met brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.

A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen
Resultaat: 50 EUR

A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

F. Storm, Landschap La Roque Zuid Frankrijk
Startprijs 100 EUR

F. Storm. Landschap La Roque, Zuid Frankrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR

J.J.M. Dohmen. 1923 - . Gesigneerd Caveto. Abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.

T. Wesselman, Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond
Resultaat: 550 EUR

T. Wesselman. 112/199. 21e Eeuw. Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

J. van Holten, Wintergezicht
Resultaat: 150 EUR

J. van Holten. 20e Eeuw. Wintergezicht met vele figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Resultaat: 50 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 225 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse haven
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

F. van Loensburg, Ploegende boer
Startprijs 120 EUR

F. van Loensburg. Circa 1920. Landschap met ploegende boer en paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op Venetië
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Gezicht op Venetië met gondels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Serveas, Vrouw
Startprijs 500 EUR

A. Serveas 1932, 1883-1966, Biddende vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse figuren voorstelling
Startprijs 100 EUR

Perzisch schilderij. Circa 1900. Oosterse figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 33 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Litho
Startprijs 380 EUR

Georg Heidweiller, 2015. Amerikaanse school, U.S.A. voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 103 cm. In goede staat.

P. Florek, Stilleven met rozen
Resultaat: 110 EUR

P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen,
Resultaat: 180 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc.
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Frans Reijnders, Dorp bij Vianen
Startprijs 200 EUR

Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zamy Steynovitz, Romance in Venetië ,
Startprijs 150 EUR

Zamy Steynovitz, 1951-2000 Polen. Titel: Romance in Venetië. Lithografie op papier. Afmeting: H 53 x B 73 cm. In goede staat.

Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR

Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten
Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Egyptische voorstelling
Startprijs 100 EUR

Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Platbodem op strand
Resultaat: 650 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Resultaat: 1.300 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier bruiden
Startprijs 600 EUR

Anton Heyboer, 1924-2005. 4 Bruiden van Anton Heyboer. Plakaatverf op papier, Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.

H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten
Resultaat: 60 EUR

H. van Wijngaarden. Circa 1920. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

A. Idserda, Boerderij met knotwilg
Resultaat: 80 EUR

A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR

Carl Cohnen, 1958. 1887 - 1976. Duitse School. Mediterraans dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Schonk, Kaketoe op tak
Resultaat: 180 EUR

Jan Schonk. 1896 - 1976. Kaketoe. Houtsnede op papier. Afmeting: H 36 x B 32 cm. In goede staat.

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
Resultaat: 50 EUR

Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht
Resultaat: 120 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

G. Krol, Boerderij in de winter
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950 Enschede. Boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Frans Pieter ter Meulen, Geit
Resultaat: 170 EUR

Frans Pieter ter Meulen. 1843 - 1927. Geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling, 1963. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Freudenberg, Winter
Resultaat: 1.000 EUR

J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis
Resultaat: 100 EUR

Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR

W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 225 EUR

Marinus de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Vrouwen
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A.C. Liers? Ezels en eenden
Resultaat: 275 EUR

A.C. Liers? Circa 1900. Landschap met ezel en eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 23,5 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen
Resultaat: 275 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Badgasten op strand
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Badgasten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

K.F. Berk, Hollands landschap met vee
Resultaat: 170 EUR

K.F. Berk. 19e Eeuw. Hollands landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR

Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollands havengezicht
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 46 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap
Resultaat: 350 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Figuren in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Zelfportret
Resultaat: 600 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Zelfportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Kerk op terp
Resultaat: 300 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Kerk op terp met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Resultaat: 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

L. de Jong, Schip bij avond
Startprijs 350 EUR

L. de Jong, 20e eeuw. Platbodem op zee bij nacht, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR

P.A. Schipperus. Circa 1900. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In redelijke staat.

W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 675 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

2x Italiaanse miniatuur schilderijen
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse Italiaanse miniatuur schilderijen. Vrouw + man in landschap. Waarschijnlijk op koper geschilderd. Afmeting: H 7 x B 6 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder
Resultaat: 240 EUR

H.J. Wijngaard. Hollandse School. Circa 1930. Vrachtboot met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten
Resultaat: 200 EUR

Pendant van Oskar Koch. Circa 1920. Duitse School. Hollandse havengezichten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jezusportret op koper
Resultaat: 140 EUR

Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.100 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap
Resultaat: 1.700 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.

17e Eeuws paneel portret
Startprijs 1.800 EUR

Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband in schilderij. Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.

M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startprijs 1.500 EUR

M. de Jongere, 1912-1978. Rotterdams havengezicht met hotel Amerika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Jacoba L. v. Eefen. Circa 1900. Stilleven, mand met bloemen. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.250 EUR

H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, de Peel
Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Henk Dekker,
Resultaat: 1.000 EUR

Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Jan-Evert Morel, Winter
Resultaat: 2.350 EUR

J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.