47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht 1063
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht

200 EUR

Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte 1132
Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte

200 EUR

Pendant, Zomer + wintergezicht 1135
Pendant, Zomer + wintergezicht

200 EUR

P.H. Topalski, Joodse man 1209
P.H. Topalski, Joodse man

200 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Delftse kom en fruit 1252
C. Cornelisz, Stilleven met Delftse kom en fruit

200 EUR

Monogram IZ, Gevangene wordt erotisch gevoed bij kaarslicht 1257
Monogram IZ, Gevangene wordt erotisch gevoed bij kaarslicht

200 EUR

Ongesigneerd., Man met pollepel 1288
Ongesigneerd., Man met pollepel

200 EUR

Henri Jacques Bource, Twee vissersvrouwen met brief 1367
Henri Jacques Bource, Twee vissersvrouwen met brief

200 EUR

Karl Biese, Landschap met Hunebed 1058
Karl Biese, Landschap met Hunebed

190 EUR

Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

190 EUR

M. Corper, Engels landschap 1130
M. Corper, Engels landschap

190 EUR

Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen 1286
Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen

190 EUR

Jan Schonk, Kaketoe op tak 1136
Jan Schonk, Kaketoe op tak

180 EUR

C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen, 1179
C.Cornelisz, stilleven met tinnen bord en citroen,

180 EUR

Onduid.gesign., Wintergezicht 1261
Onduid.gesign., Wintergezicht

180 EUR

2x Italiaanse miniatuur schilderijen 1050
2x Italiaanse miniatuur schilderijen

170 EUR

Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1076
Onduid. gesign., Hollands havengezicht

170 EUR

Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam 1081
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam

170 EUR

K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

170 EUR

Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt 1101
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt

170 EUR

Frans Pieter ter Meulen, Geit 1122
Frans Pieter ter Meulen, Geit

170 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. 1176
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc.

170 EUR

Corneille, 1218
Corneille,

170 EUR

Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis 1096
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis

160 EUR