47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Onduid.gesign., Balinese danseres 1263
Onduid.gesign., Balinese danseres

80 EUR

Onduid.gesign., Figuren aan het ijsvissen 1264
Onduid.gesign., Figuren aan het ijsvissen

80 EUR

Scholz, Vaas met bloemen 1300
Scholz, Vaas met bloemen

80 EUR

Ongesigneerd, Vogel in bosschage 1310
Ongesigneerd, Vogel in bosschage

80 EUR

H. Matisse, Zittende vrouw 1346
H. Matisse, Zittende vrouw

80 EUR

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1116
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

70 EUR

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1117

70 EUR

Onduid. gesig., Fazant in bos 1232
Onduid. gesig., Fazant in bos

70 EUR

Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit 1278
Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit

70 EUR

E. Proch, Landschap Worpswede 1326
E. Proch, Landschap Worpswede

70 EUR

B. Rama, Bloemstilleven 1336
B. Rama, Bloemstilleven

70 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas 1337
Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemenvaas

70 EUR

B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien 1359
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien

70 EUR

K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1068
K. Rodeck, Berglandschap met rivier

60 EUR

G. Krol, Boerderij in de winter 1125
G. Krol, Boerderij in de winter

60 EUR

H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten 1151
H. van Wijngaarden, Vaas met chrysanten

60 EUR

J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt 1247
J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt

60 EUR

Leufkens van Amstel 1259
Leufkens van Amstel

60 EUR

J.Temmer, Schapen op de heide 1285
J.Temmer, Schapen op de heide

60 EUR

Ongesigneerd, Adam & Eva 1290
Ongesigneerd, Adam & Eva

60 EUR

Monogram A.P. , Dame met hoed 1308
Monogram A.P. , Dame met hoed

60 EUR

Ongesigneerd, Heren bij paard 1330
Ongesigneerd, Heren bij paard

60 EUR

Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas 1360
Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas

60 EUR

Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap 1133
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap

50 EUR

Onduid. gesign., Hollandse haven 1202
Onduid. gesign., Hollandse haven

50 EUR

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1211
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

50 EUR

Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis 1226
Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis

50 EUR

A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen 1228
A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen

50 EUR

J.C. Zeeman, Bloemstilleven 1235
J.C. Zeeman, Bloemstilleven

50 EUR

Antiek affiche 1940 - 1945 1241
Antiek affiche 1940 - 1945

50 EUR

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees 1243
2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees

50 EUR

H.J. Wijngaard, Kustgezicht 1302
H.J. Wijngaard, Kustgezicht

50 EUR

Ongesigneerd, Floraal stilleven 1311
Ongesigneerd, Floraal stilleven

50 EUR

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1358
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld

50 EUR

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit 1355
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit

45 EUR

A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

40 EUR

2x Handgeschilderde ikonen 1249
2x Handgeschilderde ikonen

40 EUR

Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee 1312
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee

40 EUR

2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk 1349
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk

40 EUR

2x Antieke gravures 1351
2x Antieke gravures

40 EUR

2x Antieke gravures 1352
2x Antieke gravures

40 EUR

H.Berg, Duits landschap met boerderij 1368
H.Berg, Duits landschap met boerderij

35 EUR

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht 1354
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht

30 EUR

2x Antieke gravures 1371
2x Antieke gravures

25 EUR