Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski?. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren brons gepatineerde boekensteunen door Olga Popoff Muller. 1883 - 1980. Met president Lincoln (USA) afgebeeld. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Drie zingende koorknapen. 60er-jaren. Terracotta Afmeting: H 29 - 33 cm. In goede staat.
Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.