Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur op marmeren sokkel 5059
Bronzen figuur op marmeren sokkel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Herder met staf 5075
Antiek bronzen figuur, Herder met staf

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie terracotta figuren 5089
Drie terracotta figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinese kop + schotel 7636
2x Chinese kop + schotel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Boeddha op console 5031
Boeddha op console

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse figurengroep, 1900 5102
Antieke Franse figurengroep, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Ridder te paard 5064
Antiek figuur, Ridder te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote damestorso 5072
Grote damestorso

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen 5073
Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Paar boekensteunen 5078
Paar boekensteunen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen vogel op basement 5084
Bronzen vogel op basement

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Varken 5057
Bronzen figuur, Varken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Terracotta beeld 5065
Terracotta beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Buste (naar oud voorbeeld) 5066
Buste (naar oud voorbeeld)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gietijzeren paard in Chinese stijl 5068
Gietijzeren paard in Chinese stijl

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke gesneden St. Bernard reddingshond 5029
Antieke gesneden St. Bernard reddingshond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zuid-Amerikaans brons 5033
Zuid-Amerikaans brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Maria beelden, 1900 5096
2x Antieke Maria beelden, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek houtgestoken figuur 5030
Antiek houtgestoken figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Russisch orthodox Heilig figuur 5100
Russisch orthodox Heilig figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Balinese Maria 5046
Balinese Maria

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Jongen 5087
Antiek beeld, Jongen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gepolychromeerde houten tegel 5070
Gepolychromeerde houten tegel

Resultaat:

40 EUR