Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
518 Resultaten
Kavel: 7416

Oud Chinees papiergeld

Resultaat: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.


Kavel: 7000

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...


Kavel: 7006

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 7367

Antiek Chinees snijwerk van hoorn

Resultaat: 5.500 EUR

Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7033

Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...


Kavel: 7052

Chinese blauwe pot

Resultaat: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7136

Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7396

Chinese Familie Verte drakenschotel

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...


Kavel: 7054

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...


Kavel: 7372

2 Oude Chinese munten

Resultaat: 1.800 EUR

Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7140

Chinese penselenvaas

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7711

Grote Chinese wierookbrander

Resultaat: 1.400 EUR

Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7064

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7569

Chinese chicken cup

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels

Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...


Kavel: 7059

Octagonaal Chinees bord

Resultaat: 1.200 EUR

Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7257

Grote Chinese vaas H 50,5 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7424

Antieke Familie Rose plaquette

Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met duiven in landschap decor, tekst en signatuur. Twee chips rand. Afmeting: 49 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7456

Chinese penselenpot

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7045

Grote Chinese Quen Lung vleesschaal

Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.


Kavel: 7324

Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.