Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.

Teakhouten Kist
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse koloniale teakhouten kist. Afmeting: 57 x 95 x 63 cm. In goede staat.

Ronde salontafel
Resultaat: 60 EUR

Salontafel uit de 70er-jaren. Chroomstaal met ronde glasplaat van getint glas. Afmeting: H 45 cm x Ø 45 cm. In goede staat.

Eiken Engels secretaire
Resultaat: 60 EUR

Engels eikenhouten secretaire met schrijfklep, lade, en op hoge bolpoten. Circa 1930. Afmeting: 100 x 75 x 42 cm. In goede staat.

Ronde teakhouten tafel
Resultaat: 60 EUR

Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed. Koltouck. Floraal/vogel decor. Oude prijs Hfl. 9.500,= Afmeting: 130 x 197 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Gesneden Heilig figuur
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

3x Antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jugendstil vaas in violetkleur met goud decor. 1x Art Deco bolvaas. 1x Art Deco glazen beker. Afmeting: H 8 - 16,5 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuws porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Lot Duits porselein. (1) Kobaltblauwe Bavaria K.P.M. vaas met goud decor. (2) Grote Rosenthal vaas met floraal decor. (3) Hutschenreuther verdeelschalen-set met goud decor. Afmeting: 12 - 24 cm. In go...

Keramieken kunstobject
Resultaat: 60 EUR

Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Twee Engelse porseleinen honden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke theebus met Zwiebelmuster decor
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Lot Hongaars Hollohaza porselein (18x)
Resultaat: 60 EUR

Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.

Vier Antieke Delftsblauwe borden
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.

Oud Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees rolschilderij op papier met figuren voorstelling. Houtsnede? Enkele vouwen. Afmeting: H 125 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Imari borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.

2 Japanse Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vazen met tuin/floraal decor. Beiden gelijmd. Minimale chips bodemrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese jade trekpot
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese jade trekpot met bamboe-decor. Afmeting: 6,5 x 14 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel/goud decor. Haarlijn handvat + chip tuit. Afmeting: 14 x 17 x 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal/goud decor. Minimale chip deksel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

20 Delen Chinees/Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...

5x Snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese potten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...

Zilveren Djokja schaal
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Djokja schaal, 800/000, rond model met opstaande rand en een gecontourneerde beugel. ø16x13cm. ca 149 gram. In goede staat

Olie-azijnstel met zilverwerk
Resultaat: 50 EUR

Kristallen tafelset met voor azijn, olie, mosterd en specerijen. Geplaatst op een kristallen houder met een ronde zilveren voet voorzien van parelrand. 835/000. ø18x25cm. In goede staat

2 Zilveren sigarettenkokers
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren sigarettenkokers, 800/000, rechthoekig model, één versierd met een ribdecor en de ander voorzien van een lijnenbewerking langs de rand. 8x9cm. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 161 gram. I...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op vierkante voet met rond licht, beiden voorzien van een geribde rand. MT.: Jakob Grimminger - Schwabisch Gmund. 7x7x5cm. Voorzien van een gevulde voet. In goede sta...

Zilveren kam
Resultaat: 50 EUR

Inklapbare zilveren kam, 835/000, versierd met gegraveerd biedermeierpatroon. Rechthoekig model. 12x3cm. In goede staat

Zilveren geurfles
Resultaat: 50 EUR

Zilveren geurfles, 833/000, rechthoekig model versierd met een floraal decor en parelrand. MT.: W.R.Kuipers, Workum, jl.:a:1885. ca 41 gram. 5x3,5x8cm. In goede staat.

Zilveren filigrain bakje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren filigrain bakje, oornap, BWG, ovaal model, 11x7,5x3cm. ca 34 gram. In goede staat

Zilveren thee- en zoutschep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren thee- en zoutschep, 833/000, theeschep met gecontourneerde gegraveerde steel, 8,5cm. MT.: H.M.Brand, Amsterdam, 1850 en zoutschepje met gegraveerde gecontourneerde steel, 9,5cm. MT.: G.W.Urio...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet en voorzien van een vierkant gecontourneerd licht. MT.: Jakob Grimminger, Bremen. 10x10x12cm. In goede staat

Lepelvaas met zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Kristallen geslepen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking en voorzien van 6 lepels met parelrand. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam ca 1875. 4x7,5cm, 8,5cm. ca 40 gram. In goede staat

Zilveren kruis
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kruis, 925/000, zogenoemd geboortekruis met groot oog en voorzien van een afbeelding van een kuikentje. 38x49mm. ca 36,4 gram. Nieuw

Lot edelstenen
Resultaat: 50 EUR

Lot edelstenen met diverse colliers met o.a. agaat, lapis lazulli, rhodochrosiet en tijgeroog.

Zilveren armband met groene zirconia's
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met groene zirconia's. Brede armband met 3 rijen met rechthoekig gefacetteerde groene zirconia's. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 14 mm. lengte 20 cm. ca 38...

Zilveren armband, Sweden
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met kristal. Slavenband met als sluiting een bloemvormige element, ø 23mm, bezet met een grote rond gefacetteerde kristal. MT.: gemerkt MEMA, 1975. ø armband 60x50mm. ca 18,...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met een zilveren zilveren ring met meissen porseleinen plaquette, een ring met granaat, een hanger met grote steen, een goud op zilveren choker met granaat en een double ring met granaat ...

Lot barnstenen sieraden, 3x
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met barnsteen, met 2 ringen en een grote hanger. Grote hanger met een gecontourneerde zetkast voorzien van een opaak stuk barnsteen, 8x4cm, een ring met ronde barnsteen en een ring met ee...

5 Armbanden, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat

Maarten Krabbé, 3 Etsen
Resultaat: 50 EUR

Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Resultaat: 50 EUR

J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam
Resultaat: 50 EUR

Steendruk Graadt van Roggen. 1867 - 1959. Gezicht op Amsterdam Schreiertoren. Naar Jacob Maris. Steendruk op papier. Afmeting: H 40 x B 73 CM. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.

T. Kroes, Vispoort Deventer
Resultaat: 50 EUR

T. Kroes. 1984. Gezicht 'Achter de muren vispoort te Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede
Resultaat: 50 EUR

P. Mos. 1932. Vrouw trekt kousen uit bij bedstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim
Resultaat: 50 EUR

J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Olifanten
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee oude Indiase gouaches op zijde met goud decor. Olifanten met versieringen. Gouaches op zijde. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

2 Oude jachtprenten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse jachtprenten met jachthonden. Th. Blinks London. Prenten op papier. Afmeting: H 54 x B 76 cm. / H 51 x B 78 cm. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

2 Cameo hanglampen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Twee Art Deco Cameo glazen plafond hanglampen. Circa 1930. Afmeting: Ø 34 - 35 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse telmachine
Resultaat: 50 EUR

Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

4 Wijwaterhouders
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Oude dwarsfluit
Resultaat: 50 EUR

Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.

Lot muntgeld (wereld/Europa)
Resultaat: 50 EUR

Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

2 Heilig kruizen
Resultaat: 50 EUR

Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

4 Antieke briefopeners
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke messing briefopeners. 1x Meiji Japan, cloisonné. 1x China, medaillons. 1x Jugendstil met apenkop. 1x Oosters met hoornen vogel. Afmeting 17 - 27 cm. In goede staat.

Antieke horloge-houder, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee kristalglazen schenkkannen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kristalglazen schenkkannen met stoppen. Amandel geslepen. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Drie delen 19e eeuws antiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Neo gotische messing wandkandelaar. Empire tinnen kraantjeskan. Biedermeier appelketel. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

Lot divers antiek
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek. Onder andere; Drie Hollandse tegels, koetsstoof, barometer, keramieken koektrommel, bronzen vijzel. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.

Lot munten (14x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van 14 munten. 6x Zwitserland. 3x Duitsland. 5x Donau, mogelijk naslag Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Historisme bronzen vijzel
Resultaat: 50 EUR

Grote neo renaissance bronzen historisme vijzel. Circa 1880. Afmeting: H 20 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Cakevorm+kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke messing cakevorm + handbeschilderde tinnen Friese kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

Vier koffiemolens
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke notenhouten koffiemolens. Divers. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 18 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Lepelrek + 6 lepels
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws tinnen lepelrek met zes lepels. Stempels. Afmeting: 36 x 21 x 5 cm. In goede staat.

Drie cakevormen
Resultaat: 50 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Resultaat: 50 EUR

Achthoekige Tibetaanse met leder beklede + beschilderde sieradenkist met lades en deksel. Afmeting: 25 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Vijf antieke apotheker-vijzels
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke bronzen apotheker-vijzels. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Antieke gaslamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met schaalmodel auto's
Resultaat: 50 EUR

Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Schwarzwalder klok met wekker. Deuren missen. Functie niet getest. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met wekker, houten raderen (Holzgespindelt). Uurwerk vol stof, behoeft reiniging. Afmeting: 33 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Antieke wekkerklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke notenhouten wekkerklok met messing. Circa 1900. Veren zitten vast. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke hocker met petit point bekleding, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten hocker met petit point bekleding. Circa 1900. Afmeting: 47 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Friese bijzettafel (kerfsnede), 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Biedermeier voltaire
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.

2 Afrikaanse beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.

Gipsen dames buste
Resultaat: 50 EUR

Gipsen buste van dame. Met zilver beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met boek
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Stel parfumflacons in kist
Resultaat: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud/antiek kristalglas
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...

Twee moderne glazen herten
Resultaat: 50 EUR

Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Glazen Nautilusschelp
Resultaat: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Hutschenreuther bord
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.

2 Moderne schalen
Resultaat: 50 EUR

Twee moderne gesigneerde schalen. Geglazuurd keramiek. Circa 1990. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.