Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Japanse Imari borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.

Lot barnstenen sieraden, 3x
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met barnsteen, met 2 ringen en een grote hanger. Grote hanger met een gecontourneerde zetkast voorzien van een opaak stuk barnsteen, 8x4cm, een ring met ronde barnsteen en een ring met ee...

Chinese dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.

Stel parfumflacons in kist
Resultaat: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen lotusbloem
Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.

9 Koraal doodshoofden
Resultaat: 60 EUR

Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat

Lot gesneden edelstenen
Resultaat: 120 EUR

Lot met gesneden edelstenen. Lot met o.a. agaatstenen, labradoriet en aquamarijn voorzien van gesneden voorstellingen met o.a. wapens en figuren. 9x12mm- 21x24mm. In goede staat

Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 225 EUR

Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.

5 Armbanden, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat

Chinees Imari bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

17e Eeuwse baardmankruik
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.

Kinderspeelgoed (30-er jaren)
Resultaat: 45 EUR

Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...

Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.

Grammofoon in kast
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem
Startprijs 1.600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.

Vier tinnen thee/koffie potten
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Roze kom
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Antieke Tichelaar wandplaquette
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.