19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met niet origineel uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ranken en fratsen gezicht. Afmeting: H 223 cm. In goe...
Grote cloisonne messing vergulde tafelklok met floraal decor + emaille portret plaquettes aan de zijkanten. Mechanisch, acht-daags, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 22 x 22 x 9 cm. In goede staa...
Antieke notenhouten klok met messing ornamenten. Circa 1890. Uurwerk gemerkt Wing. Patent Great Britain & France, United Clock & Co. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met floraal intarsia. Stein a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe portaalklok met latoenkoperen beslag en messing boulle inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen figuren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
Eigenbouw? Friese stoelklok met wekker. Apart model. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten pendule met dansende Oriëntaalse dames. Circa 1900. Compositie metaal. Eén been heeft scheur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede s...
Grote Duitse messing Schatz Royal Marinier scheepsklok. Mechanisch met slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opzet en tollen. Circa 1890. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...
Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met wekker, houten raderen (Holzgespindelt). Uurwerk vol stof, behoeft reiniging. Afmeting: 33 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandklok. Koeien-oog. Circa 1870. Met parelmoer-inleg en wijzerplaat van albast/emaille. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 49 x 14 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Onder andere; 1x 18e Eeuw Etienne Lenoir Paris. Alle uurwerken aangepast naar veerslinger. Niet getest. Afmeting: 2x Ø 9 cm. 2x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz Midi Marinier scheepsklok met slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand en messing beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse Westminster regulateur met kwartierslag op acht gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Junghans regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Franse pendule. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Kienzle Art Deco wekker, met blauwe emaille en messing. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 7,5 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.
Engelse messing Smiths mini-lantaarnklok. Achtdaags uurwerk. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vijf delen messing. Bestaande uit: Eén Joodse chanoeka kandelaar en vier messing klokhuizen waarvan één met uurwerk. rest zonder (Engels). 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...