Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.
Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano? Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.
Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen kraanvogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 - 33 cm. In goede staat.
Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.