Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Stoelen 4216
4 Stoelen

Resultaat:

80 EUR

Hutkoffer 4217
Hutkoffer
Startprijs 35 EUR
18e Eeuws secretaire 4218
18e Eeuws secretaire
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse eiken commode 4219
Hollandse eiken commode

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollandse Barok commode 4220
Hollandse Barok commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie kast 4221
Mahonie kast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gebogen secretaire, 18e eeuw 4222
Gebogen secretaire, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hangvitrine van grenen 4223
Hangvitrine van grenen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kast met plaquettes 4224
Kast met plaquettes

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Voltaires 4225
2x Voltaires

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gründerzeit buffetkast, 1880 4226
Gründerzeit buffetkast, 1880

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Franse jachtvitrine, 1870 4227
Franse jachtvitrine, 1870

Resultaat:

300 EUR

Antieke Franse vitrinekast 4228
Antieke Franse vitrinekast
Startprijs 650 EUR
Noten vertico, 1880 4229
Noten vertico, 1880
Startprijs 300 EUR
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4230
19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startprijs 650 EUR
Originele Staphorster hangvitrine 4231
Originele Staphorster hangvitrine
Startprijs 150 EUR