Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.
18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...
Oud Chinees rolschilderij op papier met figuren voorstelling. Houtsnede? Enkele vouwen. Afmeting: H 125 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vazen met tuin/floraal decor. Beiden gelijmd. Minimale chips bodemrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese jade trekpot met bamboe-decor. Afmeting: 6,5 x 14 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel/goud decor. Haarlijn handvat + chip tuit. Afmeting: 14 x 17 x 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal/goud decor. Minimale chip deksel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) Familie Rose, floraal, chips. (2) Queng Lung, tuin decor, haarlijn. (3) Imari schotel met zilveren hengsel, gelijmd. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijke ...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk, bamboe en karaktertekens decor. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.
Twee Chinese rolschilderijen op papier. 1x Figuur in landschap met tekst + signatuur. 1x Figuur in hemel met tekst + signatuur. Afmeting: H 140 x B 55 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen lampenvoet met plated messing basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.