Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht 1042
W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1163
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch 1183
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt 1185
Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen 1206
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Monogram F.v.H, Bloemenpracht 1258
Monogram F.v.H, Bloemenpracht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Interieur met figuren 1275
2x Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Armando, Tree 1276
Armando, Tree

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Henk Lassche, Tors 1059
Henk Lassche, Tors

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
H. Daalhof, Musicerende en dansende figuren 1170
H. Daalhof, Musicerende en dansende figuren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou 1171
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1314
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
W. Paerels, Vissersboten in baai 1352
W. Paerels, Vissersboten in baai

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
J. Nachof?, Vrouwelijk naakt op kleed 1168
J. Nachof?, Vrouwelijk naakt op kleed

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Vaas met anemonen 1182
Tilly Moes, Vaas met anemonen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5x Miniatuur schilderijen, Divers 1210
5x Miniatuur schilderijen, Divers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1239
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J. Strahn, Duits landschap 1061
J. Strahn, Duits landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret dame 1073
Ongesigneerd, Portret dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee religieuze achter-glas-schilderijen 1087
Twee religieuze achter-glas-schilderijen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met papegaai 1104
Ongesigneerd, Vrouw met papegaai

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Verbrugge, Ruiters op vossenjacht 1129
J. Verbrugge, Ruiters op vossenjacht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Rijtuig met menner 1137
Ongesigneerd? Rijtuig met menner

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken 1146
Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
B. Lieshout, Haan met kip 1150
B. Lieshout, Haan met kip

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
P.K. 1950, Hollands landschap met zeilboten 1195
P.K. 1950, Hollands landschap met zeilboten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
B. Notenboom, Twee kittens 1238
B. Notenboom, Twee kittens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
van Schalkwijk, Woestijn landschap 1240
van Schalkwijk, Woestijn landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan van der Linde, Platbodems op volle zee 1297
Jan van der Linde, Platbodems op volle zee

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
N. Eman, Duinen in Brabant 1309
N. Eman, Duinen in Brabant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen 1329
Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Lake Atitlan 1331
Ongesigneerd, Lake Atitlan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Gezicht op Aamsveen 1349
Gerard Krol, Gezicht op Aamsveen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
N.C. Penning fecit, Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens 1363
N.C. Penning fecit, Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1127
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J. de Jong, Strandgezicht 1243
J. de Jong, Strandgezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jan Arien Deodatus, Berglandschap + Riviergezicht 1294
Jan Arien Deodatus, Berglandschap + Riviergezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren 1330
Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met oesters op tinnen bord 1122
C. Cornelisz, Stilleven met oesters op tinnen bord

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Marc Lamers, Hollandse ijspret 1136
Marc Lamers, Hollandse ijspret

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Corneille, Topless dame 1202
Corneille, Topless dame

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1207
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1096
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Herman Berends, Twentse boerderij 1112
Herman Berends, Twentse boerderij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Anna Kerling, Boerenvrouw in interieur 1165
Anna Kerling, Boerenvrouw in interieur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Bloem + fruit stilleven 1249
2x Ongesigneerd, Bloem + fruit stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Poezen met hond aan het spelen 1345
Ongesigneerd, Poezen met hond aan het spelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Herderin met schapen 1371
W.A. Knip, Herderin met schapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. van Gelderen, Voederen van een paard 1374
A. van Gelderen, Voederen van een paard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Venneman?, Abstracte compositie venster 1190
Venneman?, Abstracte compositie venster

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
P. Delfi, Hollands havengezicht 1268
P. Delfi, Hollands havengezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen 1327
3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
K. ten Hagen, Hollands riviergezicht 1375
K. ten Hagen, Hollands riviergezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perziken op tinnen schaal 1121
C. Cornelisz, Stilleven met perziken op tinnen schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Frank Rosen, 2x Abstract 1149
2x Frank Rosen, 2x Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. van der Stap, Dorpsgezicht met figuur bij gracht 1157
J. van der Stap, Dorpsgezicht met figuur bij gracht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rie de Balbian Verster-Bolderhey, Glazen vaas met bloemen 1236
Rie de Balbian Verster-Bolderhey, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek achter-glas schilderij 1251
Antiek achter-glas schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Luyken, Oosterse voorstelling 1256
Jan Luyken, Oosterse voorstelling

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cor Reisma, Watersnood Nederland 1259
Cor Reisma, Watersnood Nederland

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Bosgezicht bij Delden 1263
Frans Baayens, Bosgezicht bij Delden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
L.P. Versteeg, Winters dorpgezicht Rothenburg 1273
L.P. Versteeg, Winters dorpgezicht Rothenburg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
M. Cockx, Naakt dame 1288
M. Cockx, Naakt dame

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram d. 13, Abstract 1292
Monogram d. 13, Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw 1317
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theo Goedvriend, Bemoedigende engel bij figuur 1339
Theo Goedvriend, Bemoedigende engel bij figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zouthuisjes Twente 1357
Ongesigneerd, Zouthuisjes Twente

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad 1372
W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee 1379
D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollandse ijspret 1126
Ongesigneerd, Hollandse ijspret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Evans, Strandgezicht Katwijk 1180
J. Evans, Strandgezicht Katwijk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
F. van Loensburg, Ploegende boer 1205
F. van Loensburg, Ploegende boer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood 1208
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G.J. van Os, Kippen 1218
G.J. van Os, Kippen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. Verwey, Kippen in stal 1219
A. Verwey, Kippen in stal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesign., Wintergezicht 1272
Ongesign., Wintergezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H.B. Dieperink, Bosgezicht met zonnebloemen 1312
H.B. Dieperink, Bosgezicht met zonnebloemen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1328
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Adri Verveen, Rotterdams havengezicht 1346
Adri Verveen, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Delftse haven 1184
Onduidelijk gesigneerd, Delftse haven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
D. Verstegen, Vrouwelijk naakt 1186
D. Verstegen, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Helene, Stillevens met bloemen 1200
2x Helene, Stillevens met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Jovanovic Dragan, Landschappen 1277
2x Jovanovic Dragan, Landschappen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse prenten naar Alonzo Perez 1301
2x 19e Eeuwse prenten naar Alonzo Perez

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Vijlbrief, Bloemen 1310
J. Vijlbrief, Bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Patrick, Twee havengezichten 1271
2x Patrick, Twee havengezichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard 1283
H. van Langen, Boeren vrouw handwerkend bij haard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Prent van de gouden koets 1306
Prent van de gouden koets

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
L. Hoffmann, Wintergezicht 1315
L. Hoffmann, Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Monogram, Meisje met hoed 1316
Monogram, Meisje met hoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse gravure, J. Daulle 1318
18e Eeuwse Franse gravure, J. Daulle

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Bosgezicht met bloesems 1358
Onduid. gesig., Bosgezicht met bloesems

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Twentse kerk 1373
Fedor van Kregten, Twentse kerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Indonesisch landschap 1377
Onduidelijk, Indonesisch landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Boeren bruiloft 1381
Ton Anconé, Boeren bruiloft

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht 1264
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht

Resultaat:

60 EUR