Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse lepels 166
Twee 18e eeuwse lepels
Startprijs 100 EUR
3 Delen zilver 167
3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren suikerpot 168
Zilveren suikerpot
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Zilveren Djokja schaal 169
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

55 EUR

5 Delen zilver 170
5 Delen zilver
Startprijs 180 EUR
Tas met zilveren beugel 171
Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
Stel zilveren broodmanden 174
Stel zilveren broodmanden
Startprijs 500 EUR
Grote zilveren soepsleef 176
Grote zilveren soepsleef
Startprijs 350 EUR
Zilveren huwelijksdoosje, 1893 179
Zilveren huwelijksdoosje, 1893
Startprijs 160 EUR
2 Zilveren pronklepels 180
2 Zilveren pronklepels
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zilveren kam 183
Zilveren kam

Resultaat:

50 EUR

6 Messen met zilveren heft 185
6 Messen met zilveren heft
Startprijs 70 EUR
2 Zilveren gelegenheidslepels 187
2 Zilveren gelegenheidslepels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Zilveren gelegenheidslepels 188
2 Zilveren gelegenheidslepels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren snuifdoos, 1851 192
Zilveren snuifdoos, 1851

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 193
Zilveren rammelaar

Resultaat:

275 EUR

Zilveren naaldenkokers etc. 194
Zilveren naaldenkokers etc.
Startprijs 80 EUR
3 Zilveren naaldenkokers 195
3 Zilveren naaldenkokers
Startprijs 160 EUR
Drie antieke zilveren lepels (Groningen) 196
Drie antieke zilveren lepels (Groningen)
Startprijs 180 EUR
Zilveren Art Deco vork 197
Zilveren Art Deco vork
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Plated messing fazanten 199
2 Plated messing fazanten

Resultaat:

80 EUR

Zilveren tas + rokhaak 203
Zilveren tas + rokhaak
Startprijs 300 EUR
Zilveren Art Deco lepel 204
Zilveren Art Deco lepel
Startprijs 50 EUR
Zilveren beeld, Spelende otters 205
Zilveren beeld, Spelende otters
Startprijs 350 EUR