Lot Chinees porseleinen servies. Kop + schotels. Imari 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels goed, één schotel chip. Drie schotels haarlijn. Eén kopje chip, één kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelij...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte pot met fabeldieren/floraal/vlinder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 29 x Ø 35,5 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord met haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom landschap/figuren decor/Queng Lung. Minimale schilfers. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Imari chocolade kop + schotels met landschap/floraal/goud decor. 18e Eeuw. Eén kop goed, één kop chips, één kop haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 9 -Ø 15 cm. In redelijke sta...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Satsuma schotel met figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met kraanvogel/bamboe decor. 19e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese miniatuurvazen. 1x Knobbelvaas. 1x Balustervaas, chip. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm.In goede staat.
Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...
Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. 1x Diepe schotel in Queng Lung-stijl met landschap decor. 1x Schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 13 - 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met landschap/pagode/goud decor. Verso theeglazuur. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met coulissen/ribbel decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee minimale chips. Afmeting: 5,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console eind 19e . Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren stop. Vier tekens bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden.Queng Lung + Kang Xi? Tuin/floraal decor. Divers. Chips, haarlijnen, beschadiging, goed. Afmeting: Ø 17 - 24 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel/vlinder decor. Eén gelijmd, één met haarlijn, drie met minimale schilfers. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse Chinees porseleinen koppen. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn. Twee koppen chip. Eén kop goed. Afmeting: Ø 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23,6 cm. In matige staat.
Drie Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. 18e Eeuw. Eén bord gelijmd. Twee borden met chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Chips + 1 haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Queng Lung kom, floraal decor, haarlijn +chip. 1x Queng Lung roombord, feniks decor, goed. Afmeting: Ø 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee zes-kantige vazen, floraal. Eén celadon dekseldoos. Eén blauw-witte kom. Eén blauw-witte dekseldoos met zotje. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in vitrine-lijst. 19e Eeuw. Landschap met pagodes. Reliëf. Afmeting: H 23,5 x B 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x bolvaas met perzik/paradijsvogel decor. 1x blanc de Chine waterdruppelaar. Beiden met bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Twee maal patti pan + hengselmand. 20e Eeuw. Geisha + bloem decor. Afmeting: 7 -11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. 18e Eeuw. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 9-delig Japans Satsuma eierschaal porseleinen theeservies met goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, zes kop en schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 ...
Twee Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1800. Tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Beide schotels haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen plaquette in houten lijst. Met afbeelding van Chinese godheid met kraanvogel en kind. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Chinese octagonale penselenbeker. Landschap/figuren decor. Afmeting: 16 x 13,5 x 12,8 cm. In goede staat.