Antieke zilveren zeef, zogenaamde 'motespoon'. Met schelp-vormige bak en getorste steel. Gegraveerd heft. Mr. F.H. Londen. J.l.: T. Anno 1894. Afmeting: L 11 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staa...
Zilveren collier met hanger, 925/000, versierd met emaille. MT.: Pippa Graham-Berthon, Birmingham , jl.:E:1979. Ronde zilveren hanger voorzien van een emaille voorstelling met metaal inleg. ø 27 mm. ...
Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met singlecut geslepen zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw
Houten doos met snijwerk, voorzien van 6 zakhorloges, diverse modellen, diverse metalen. Enkelen voorzien van een ketting. In redelijk goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met opengewerkte hartvormige schakels versierd met een ovaal gefacetteerde kleursteen. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 8,5mm, lengte 19 ...
Zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe goudsteen. Grote ovale hanger met een ovale blauwe goudsteen voorzien van een opengewerkt hangeroog en een ring met een rechthoekige zetkast voorzien van e...
Zilveren oorstekers, 925/000, met knopjes in bloemvorm voorzien van markesiet met daaraan een vlinder versierd met emaille en markesiet. 27x24mm. ca 5,0 gram. In zeer goede staat
Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ringen bezet met een rechthoekige geslepen zirconia, kleurloos of roze. Breedte 16 mm. ø53 en 54. totaal ca 33 gram. Nieuw
Zilveren choker, 925/000, gemaakt uit ovale schakels met daartussen 7 markiesvormige schakels. Voorzien van grote karabijnsluiting. Breedte 9 mm. 45 cm. ca 29 gram. Nieuw
Lot met drie zilveren ringen, 925/000. voorzien van een rail bezet met zirconia's. De ringen zijn langs de randen gestempeld: BVLGARI. ø 51 en 2xø56. Totaal ca 25 gram. Gebruiksporen, verder in goede ...
Fijn geelgouden armbandje, 585/000, met gourmetschakels en staafjes, voorzien van een veeroog. Breedte 1,3 mm. lengte 18 cm. ca 1,3 gram. Nieuw
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een vlinder versierd met vensteremaille en markesiet. 42x32mm. ca 7,8 gram. In zeer goede staat
Zilveren strikbroche, 925/000, versierd met emaille, markesiet en gekleurde zirconia. Tevens te dragen als hanger. ca 18,2 gram. 4x5cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...
Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.
Twee colliers van granaten, ø 6,5mm, waarvan één met gouden tussenstukjes en sluiting. 45-47cm.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Keusel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Decraeel? Circa 1950. Strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse School. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Bruinsma. 20e Eeuw. Wintergezicht met bos en huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.