Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Cassette met zilveren gembercouvert 225
Cassette met zilveren gembercouvert
Startprijs 140 EUR
Divers zilver, 4x 226
Divers zilver, 4x
Startprijs 120 EUR
Brillenkoker, Berlin silber 228
Brillenkoker, Berlin silber
Startprijs 50 EUR
Antieke dessertvork, 1800 229
Antieke dessertvork, 1800
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Kristallen karaf met zilver 230
Kristallen karaf met zilver

Resultaat:

130 EUR

Twee antieke zilveren lepels 231
Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 100 EUR
Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw 233
Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Zilveren schaar, naaldenkoker en vingerhoed 234
Zilveren schaar, naaldenkoker en vingerhoed
Startprijs 100 EUR
Zilveren rinkelbel 235
Zilveren rinkelbel
Startprijs 250 EUR
Zilveren poederdoos, 236
Zilveren poederdoos,
Startprijs 70 EUR
Zilveren geboortelepel 237
Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR
Antieke tas met zilveren beugel en rokhaak 238
Antieke tas met zilveren beugel en rokhaak
Startprijs 250 EUR
Antieke tas met zilveren beugel 239
Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 200 EUR
Antieke tas met zilveren beugel 240
Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 220 EUR
Zilveren suikerstrooier 241
Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR
Zilveren kandelaar 242
Zilveren kandelaar
Startprijs 200 EUR
Antieke zilveren lepel, 1781 243
Antieke zilveren lepel, 1781
Startprijs 70 EUR
Paar zilveren broekstukken 245
Paar zilveren broekstukken
Startprijs 150 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 246
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Zilveren gespen 247
3 Zilveren gespen

Resultaat:

70 EUR

Zes zilveren borrellepels 248
Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Zilveren doosjes 249
3 Zilveren doosjes

Resultaat:

150 EUR

Zilveren pijpcomfoor 250
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 120 EUR
Paar antieke zilveren keelknopen 251
Paar antieke zilveren keelknopen
Startprijs 80 EUR