Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Gecontourneerd tafelklokje met zilveren opgelegd element aan de voorzijde, 925/000, versierd met acanthusbladeren. bloemen en doorlopende dubbele filetranden. 17x7x31cm. De klok is voorzien van een ro...
Roy Lichtenstein. Lithografie. Nr. 86/199. Mogelijk nadruk. Met watermerk Arches France. Naakte dame voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Frankrijk. A. Croixle a Coutange ingegraveerd. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Zware zilveren djokja schaal, 800/000, ronde schaal met geschulpte rand voorzien van floraal djokja decor. Op de ronde bodem van de schaal staat een afbeelding met vogels en veren. De schaal is geplaa...
Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier koppen + drie schotels met mandarijn decor. Eén kop chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm
Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.
Japanse lakwerk theedoos met twee tinnen theebussen en goud decor. Fijne beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.