Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese chocoladekoppen
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.

Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Album met ansichtkaarten Enschede
Startprijs 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Art Deco broche met diamant
Startprijs 700 EUR

Prachtige witgouden Art Deco broche, 585/000, met diamant en onyx. Witgouden rechthoekige broche, opengewerkt met 2 onyxen en 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,47 ct. In de rand rondom de bri...

Bronzen figuur, Uil op tak
Resultaat: 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Twee kerkkandelaren
Startprijs 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Imari schelpborden
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.

Brillenkoker, Berlin silber
Startprijs 50 EUR

Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat

A.D. Copier spijkervaas, 1950
Startprijs 70 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Twee opaline glazen pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, Flamingo
Resultaat: 60 EUR

Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 130 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.

Paar zilveren broekstukken
Startprijs 150 EUR

Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, deels afgesleten. ø 5,5mm. ca 44 gram. In redelijke staat

Twee Familie Rose koppen
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Zilveren klontentang + theeschep
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...

Twee tegeltableau's
Startprijs 170 EUR

Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon schaal Ø 15 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.