Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden Art Deco broche, 585/000, met diamant en onyx. Witgouden rechthoekige broche, opengewerkt met 2 onyxen en 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,47 ct. In de rand rondom de bri...
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.
Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.
Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, deels afgesleten. ø 5,5mm. ca 44 gram. In redelijke staat
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.