Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.